Fabricio Werdum planuje wypełnić kontrakt w UFC i przejść do organizacji Ramzana Kadyrowa

Fabricio Werdum Instagram

Najwidoczniej były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum nie czuje się najlepiej w organizacji dla której aktualnie walczy i planuje zmianę.

Fabricio Werdum planuje wypełnić kontrakt jaki łączy go z UFC i chce i odejść z organizacji dla której stoczył 12 walk wygrywając 9 pojedynków. Werdum będąc gościem na ostatniej gali WFCA 33 (World Fighting Championship Akhmat) powiedział, że chciałby zakończyć swoją karierę w Groznym na arenie Sports Hall Coliseum.

— Mam jeszcze cztery walki w kontrakcie UFC, ale kiedy go wypełnię, to chcę stoczyć swoją ostatnią walkę tutaj w legendarnym Coliseum.

„Vai Cavalo” przedłużył również kontrakt z Fight Club Akhmat w którym trenuje już od pewnego czasu. Organizacja Akhmat została założona przez czeczeńskiego bojownika oraz aktualnego prezydenta Czeczenii Ramzana Kadyrowa, który jest pasjonatem sportów walki. Na swoje gale Kadyrow zapraszał już wielu znanych zawodników MMA i Kickboxingu jak np. Badra Hari, Ismaela Londta, Tyrone’a Sponga, Chrisa Weidmana, Franka Mira oraz aktualnego ambasadora klubu Akhmat Fabricio Werduma.

Fabricio Werdum nie ma jeszcze ogłoszonej kolejnej walki w UFC po tym jak odwołano pojedynek rewanżowy z Cainem Velasquezem na gali UFC 206. Werdum odmówił również walki z Juniorem dos Santosem, który miał być zastępstwem za Velasqueza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *