Fabio Maldonado chce walczyć z Quintonem Jacksonem

Brazylijczyk chciałby powitać Rampage’a w oktagonie UFC po 3 walkach stoczonych u konkurencji.

Ledwo Quinton Jackson (35-11, 7-5 w UFC) powrócił do największej organizacji MMA na świecie a już zgłaszają się chętni do stoczenia pojedynku z Amerykaninem. Fabio Maldonado (22-7, 5-4 w UFC, #13 w rankingu UFC) chciałby zawalczyć z Rampagem.

„Myślę, że ta walka jest interesująca nie tylko dla mnie ale dla wielu ludzi. To ekscytujące zestawienie. On jest lepszy pod względem zapasów, ja jestem lepszy w parterze a obaj lubimy stójkowe bójki. Będzie fajnie zobaczyć tę walkę i nie wiadomo czego się spodziewać. Myślę, że to dobra walka.”

Jackson rozstał się z UFC po tym jak przegrał 3 kolejne walki ulegając Jonowi Jonesowi, Ryanowi Baderowi i Gloverowi Teixeirze. Później walczył pod szyldem organizacji Bellator w klatce której występował 3-krotnie pokonując Joeya Beltrana, Christiana M’Pumbu i Muhammeda Lawala.

Kiedy pokonałem Beltrana w UFC on poszedł do Bellatora i dostał walkę o której ja zawsze marzyłem. Zawsze chciałem walczyć z Rampagem a gość którego pokonałem dostał tę szansę. Chcę walki z nim.”

Jestem pewny, że Rampage będzie ze mną wymieniał ciosy w stójce. Jest niebezpieczny, nokautował zawodników których ja nie mogłem skończyć, gościa z którym wygrałem przez niejedno głośną decyzję. Jestem pewny, że będzie chciał walczyć ze mną w stójce. On nie boi się bójki. Jego ręce mogą znokautować każdego w UFC.”

Maldonado wygrał ostatnie 4 pojedynki toczone w limicie wagi półciężkiej. Ostatni raz walczył na gali UFC 179 podczas której znokautował w II rundzie Hansa Stringera.

3 thoughts on “Fabio Maldonado chce walczyć z Quintonem Jacksonem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *