Ekskluzywny wywiad z Melvinem Manheof’em

 

W środku przeczytacie ekskluzywny wywiad z zawodnikiem K-1 Melvinem Manhoefem.

DreamFighters dorwało Melvina aby zadać mu kilka pytań na temat jego wygranej z Markiem Huntem na Fields Dynamite. ZAPRASZAM !!

DF: Melvin dziękuję, że znalazłeś czas aby przeprowadzić tą rozmowę.

MM: Cała przyjemność po mojej stronie. To przyjemność kiedy mogę powiedzieć coś dla swoich fanów.

DF: Po pierwsze chcę ci pogratulować ładnej i szybkiej wygranej w walce z Markiem Huntem. Jak wg ciebie przebiegała ta walka? Czy takiego zakończenia się spodziewałeś?

MM: Walka była świetna. Nie przypuszczałem, że zakończy się tak szybko. Mark Hunt nigdy jeszcze niebył znokautowany.  Nie myślałem, że będę tym pierwszym który tego dokona. Mój game plan zakładał szybkość i dużo ruchu na ringu. Jestem bardzo zadowolony z tych założen i ze zwycięstwa.

DF: Co skłoniło cię do podjęcia tej walki w tak krótkim czasie z tak dobrym i groźnym strikerem jak Mark Hunt?

MM:  Nie miałem żadnych planów do walki na Dynamite. Chciałem tylko jechać do Japoni po Badra Hari. Kiedy z K1 zapytali mnie czy chciałbym walczyć z nim wieczor przed evenem, nie mogłem odmówić. Jestem zawodnikiem, jem, spie, oddycham i walczę. Zawsze chciałem walczyć. Wiec kiedy nadarzyła się taka okazja postanowiłem skorzystać.

DF: Zaraz po DREAM 6 powiedziałeś że odchodzisz na emeryturę. Czy możemy to teraz wyjaśnić po tej walce, czy wracasz do gry?

MM: Nigdy nie planowałem odejść na dobre. Po prostu chciałem dać sobie trochę czasu. Miałem trochę kłopotów finansowych. Kiedy dostałem szansę walki na K1 GP 6 grudnia nie mogłem odmówić.  Teraz po zwycięstwach z Pawłem Słowińskim i Markiem Huntem jestem gotowy na nowy rok i nowe ciekawe walki.

DF: Jak teraz przebiega twój trening?

MM: Treningi idą dobrze. Czuje się wspaniale i jestem silny. Będę w formie do mojej następnej walki.

DF: Masz jakiś pomysł co do twojej następnej walki, wiesz z kim będziesz walczył?

MM: Nie jestem jeszcze tego pewien. Będę walczył 8 lutego w Antwerpii (gala już się odbyła) a potem 28 marca w Japonii.

DF: Czy chciałbyś walczyć w UFC i czy rozmawiałeś może z władzami UFC o tym? Wielu ludzi uważa, że byłbyś dobrym dopełnieniem na liście UFC.

MM: Na chwilę obecną nie myślę o UFC. Nie rozmawialiśmy nawet na ten temat. Jestem szczęśliwy w K1 ale jeśli ktoś z UFC będzie chciał pogadać na ten temat to jestem otwarty.

DF: Czy chcesz nadal walczyć na DREAM czy też może chciałbyś powalczyć gdzie indziej, jak np. UFC albo Affliction?

MM: Teraz chcę walczyć w DREAM ale nie wiadomo co przyniesie przyszłość kiedy mój kontrakt się skończy.

DF: Co myślałeś kiedy Alistair Overeem znokautował Badra Hari na Dynamite?

MM:  Nie przypuszczałem, że do tego dojdzie i wydaje mi się że inni także. Myśle, że po prostu nie docenił Alistair’a.  Walczył on tez w 3 walkach 3 tygodnie wcześniej i być może to było za dużo dla niego.

DF: Co sądzisz o systemie WAMMA? Czy uważasz, że jest to dobry pomysł aby zestawić ze sobą championów z różnych wag (Fedor i Shinya Aoki maja pasy WAMMA)

MM: Myśle ze to nic złego.

DF: Czy są jakieś wskazówki które chciałbyś przekazać młodym kickboxerom, którzy chcieliby pójść w twoje ślady?

MM: Zawsze wierz w siebie nieważne co mówią inni. Trenuj ciężko, bądź twardy i nigdy się nie poddawaj.

DF: Czy jest ktos komu chciałbyś podziękować?

MM: Chciałbym podziękować mojemu teamowi: Mike passenier, Oscar Roque, Pottielli, Frederik van Oosterom. Moim sparingpartnerom, sponsorom: Fraldi Realestate oraz MDY sports nutrition. Ci ludzie są zawsze blisko mnie i mi pomagają. Dzięki nim moje życie staje się łatwiejsze dzieki czemu mogę się skoncentrować na walkach.

DF: Melvin jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas. Wszystkiego najlepszego!

MM: Dziękuję !!!

2 thoughts on “Ekskluzywny wywiad z Melvinem Manheof’em

  1. DF: Co sądzisz o systemie WAMMA? Czy uważasz, że jest to dobry pomysł aby zestawić ze sobą championów z różnych wag (Fedor i Shinya Aoki maja pasy WAMMA)

    WAMMA to organizacja, która „rozdaje” pasy bez znaczenia na jakiej gali (oragnizacji: Afflicion, Dream) odbędzie się pojedynek o tytuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *