Cyborg gotowy do walki


Praktycznie już w pełni sił po ostatniej kontuzji ramienia na Sengoku, Evangelista „Cyborg” wraca do rytmu treningowego i jest gotowy do debiutu na Strikeforce.

„Jestem gotowy prawie na 100 %. Przeprowadzam już treningi i czekam na potwierdzenie tej walki. Wierze, że wyjdę do walki 11 kwietnia. Są ze mną w kontakcie i mowią, że mógłbym zawalczyć.”

Dodatkowo będzie to pierwszy raz kiedy tego samego wieczoru i na tej samej gali walczyć będzie jego żona, Cristiane „Cyborg” Santos, która walczyła w EliteXC ale została teraz kupiona przez Strikeforce.

„To będzie całkowicie inne doświadczenie. Jestem zawsze przy jej narożniku i walczymy w innym czasie, ale jestem pełen nadziei, że obojgu nam wyjdzie to na dobre, byłoby miło. To będzie nasza pierwsza walka w tym kontrakcie i powaznie podchodzimy do tego. Myśle, że zrobie to co trzeba”

powiedział fighter komentując „dream fight” pomiędzy jego żoną a Giną Carano, która była w planach EliteXC.

„Mówiłem Cris aby ją poddała a nie uderzała w twarz, ale powiedziala mi, że będzie uderzać tylko w nos (śmiech). Cris jest bardzo zaangażowana w treningi i ma ogromne chęci do walki posuwając się ciągle do przodu. Gina może się bać kiedy zacznie się ta walka, ale myśle ze jeszcze szybko jej nie zobaczymy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *