Ekskluzywny wywiad z Fedorem Emelianenko

W środku znajduje sie wywiad z Fedorem Emelianenko. Chcesz wiedziec jak Fedor ocenia swoją walke z Arlovskim oraz jakie sa jego najbliższe plany ? Przeczytaj wywiad.

DF: Fedor to wielki honor, że możemy z tobą podyskutować i dziękujemy za poświęcony czas.

DF: Co robiłeś po swojej wygranej walce z Andreiem Arlovskim na Affliction 2 ?

FE: Kiedy natychmiast wróciłem z USA od razu zacząłem pracę projekcie filmu. Film nazywa się „The fifth element”. Poza tym przygotowuje się do walki Sambo w marcu.

DF: Jak wg ciebie potoczyła się ta walka? Czy czujesz, że Andrei był w lepszej pozycji od ciebie?

FE: Nie, nie czułem tego. Arlovski jest bardzo dobrym strikerem ale kiedy przyjżycie się tej walce bliżej, zobaczycie ze nie trafiał we mnie tak mocno. W żadnym momencie nie czułem się, że jestem w tarapatach.

DF: Twój team powiedział, że nie przygotowywałeś się odpowiednio do tej walki. Czy to prawda? Czy to nie był żaden problem?

FE: Było tak ponieważ dużo czasu poświęciłem na projekt filmowy i nie było już na to wiecej czasu. Zazwyczaj trenuje odpowiednio duzo przed walką i przygotowuje się do niej ale to co było teraz w zupełności wystarczyło abym był w formie i mógł się skoncentrować.  To nie było problemem ponieważ czułem się silny i nie obwiałem się o wynik.

DF: Jeszcze raz, jestes mistrzem HW WAMMA – Jak się z tym czujesz?

FE: To wspaniałe uczucie oczywiście. Myślę, że zawodnicy z którymi walczyłem także są dobrymi pretendentami do tego tytułu.

DF: Czy wiesz już z kim będziesz walczył w następnej walce? Może Josh Barnett? Twój manager typuje Vitora Belforta?

FE: Jeszcze nie wiem z kim będę walczył ale do obydwóch mam szacunek.

DF: Czy będziesz walczył na następnej gali Affliction? Czy były już jakies rozmowy na temat twojej walki  z Brockiem Lesnarem?

FE: Tak będę walczył na Affliction. <u>Poza tym ja i mój management mamy nadzieje, ze uda się w czerwcu porozmawiać z Dana White na temat możliwości walki z Brockiem.</u>

DF: Co sądzisz o tytule WAMMA i jej systemie?

FE: Myślę, że WAMMA to profesjonalna organizacja i osobiście lubie ten system.

DF: (pytanie od Rosyjskiego fana) Wróćmy do czasów Pride. Czy możesz sobie przypomnieć jeden moment z Joshem Barnettem i Wanderleiem Silva?

FE: Z Joshem mam bardzo miłe wspomnienia. Czasami imprezowaliśmy po zakończonych walkach razem z trenerami.  Wanderleia natomiast pamiętam za jego walki w ringu i odczucia z nimi związane.

DF: (pytanie od Chorwackiego fana) Fedor mamy tutaj młodych Chorwatów, którzy chcieliby  cie o coś zapytać: „Cześć Fedor, to zaszczyt rozmawiac z tobą. Czy były jakies chwile z czasów Pride z Mirko Cro Copem w których razem spędzaliście czas albo imprezowaliście?

FE: Poza ringiem nigdy nie spędzałem czasu z Mirko. Wzajemnie się szanujemy jako zawodnicy.

DF: Fedor po tych wszystkich walkach kto według ciebie uderza najmocniej, kto kopie najmocniej i kto jest najlepszym wrestlerem?

FE: Fujita jest jedynym kto kiedykolwiek mocno mnie uderzył, on na prawde mocno bije. Ale tak na prawde z pozostałych nie mogę odpowiednio wytypować.

DF: Fedor co sądzisz o walce Kirila Sidelnikova?

FE: Myślę, że Kiril zrobił dobra robotę, ma dopiero 21 lat i potrzebuje się jeszcze duzo nauczyć. Buentello jest bardzo doświadczonym zawodnikiem i jest bardzo sprytny.  W następnej walce Kiril musi lepiej słuchać swojego narożnika.

DF: Fedor, dziękujemy bardzo za poświecony czas. Zyczymy ci powodzenia

13 thoughts on “Ekskluzywny wywiad z Fedorem Emelianenko

  1. Czy można wreszcie zrezygnować z ignorancko amerykańskiej formy Fedor Emelianienko, na rzecz odpowiadającego oryginałowi Fiodor Jemielianienko?
    Ja rozumiem, że obecnie jeżyka rosyjskiego sie nie naucza, ale istnieja tam dwie samogłoski: 'e’ i 'je’. Rosjanin ma nazwisko zaczynające się na 'je’.

  2. Mysle, ze Yoshiemu chodzilo, ze tlumaczenie specjalnie dla fight24.pl, no ale zabrzmialo troche dwuznacznie.

    Co formy uzywanego nazwiska to ja nie widze problemu. Nazwa jest ogolnie powszechna i wygodniejsza. Nie ma na pewno podloza w dysortografii. Nawet na oficjalnej stronie >Fiodora< jest użyta ta nazwa, wiec nie jest to blad. Jedyna uwaga to do slowa „exklukzywny”, ale czasami przy tlumaczeniu, mozna nawet nie zauwazyc pomylki. Pozdro 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *