Evangelista „Cyborg” Santos przeszedł 7-godzinną operację głowy

mmafighting.com
mmafighting.com

Evangelista „Cyborg” Santos przeszedł długą, 7-godzinną operację głowy, która zakończyła się sukcesem.

Santos odniósł poważny uraz głowy w walce z Michaelem Pagem na gali Bellator 158. „MVP” swoim latającym kolanem roztrzaskał Santosowi kość czołową czaszki i pomimo tego, że Evangelista przez cały czas pobytu w szpitalu uspokajał, że wszystko jest z nim w porządku, to zdjęcia jego twarzy były wstrząsające. Zarówno Bellator jak i fani wsparli Santosa i powstała nawet internetowa zbiórka pieniędzy na jego leczenie, ale Evangelista nie przyjął tych pieniędzy i oddał zebrane $24,000  na cele charytatywne dla dzieci i młodzieży w Brayzlii.

Wczoraj Santos przeszedł operację o której powiedział kilka słów:

„Miałem wczoraj operację i dzięki Bogu wszystko poszło dobrze. Wszystko trwało siedem godzin, a szpital przedstawił Bellatorowi pełen raport. Bóg poprowadził lekarzy w tej operacji, więc wszystko się udało. Nie powiedzieli mi jeszcze o przedziale czasowym na rekonwalescencję. Jeszcze dzisiaj będę zwolniony ze szpitala i wtedy powiedzą mi ile to potrwa. To potrwa krótko. Wkrótce wrócę.”

Santos powiedział, że już odlicza dni do tego aż poczuje się lepiej i będzie mógł wznowić treningi, jednak lekarze poinformowali Cyborga, że nie znają dokładnej daty zakończenia rehabilitacji, ale będą go informować kiedy będzie mógł znów rozpocząć trening na tarczach.

mmafighting.com
mmafighting.com
mmafighting.com
mmafighting.com

5 thoughts on “Evangelista „Cyborg” Santos przeszedł 7-godzinną operację głowy

  1. Żal mi go 🙁 pewnie za dwa lata śladu nie bedzie… Ale patrzcie ile razu Ali komuś kolano zafundował !! Mając 120 kilo i pełna moc na soku 🙂 oraz był w tym dobry 🙂 ale takie cos to mu sie nie udało !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *