Enfusion Talents w Ludwigsburgu w sobotę na żywo w Fightklubie

W najbliższą sobotę trzecia na przestrzeni ostatniego miesiąca gala spod znaku Enfusion. Po widowiskach w Zwolle i Antwerpii tym razem czołowi kickboxerzy rywalizować będą w niemieckim Ludwigsburgu. Na żywo w Fightklubie od godz. 18.30.

Choć Enfusion wywodzi się z Holandii, a swoje gale organizuje w różnych zakątkach nie tylko Europy, ale i świata, dopiero po raz drugi gości u swoich wschodnich sąsiadów. I to po blisko trzyletniej przerwie, w Niemczech odbyła się bowiem do tej pory tylko jedna gala – w październiku 2014 roku w Merseburgu. Teraz Enfusion znów pojawi się tuż za naszą zachodnią granicą.
W Ludwigsburgu zaplanowano łącznie siedem pojedynków, tradycyjnie wszystkie odbędą się na dystansie trzech trzyminutowych rund. Show zdominowane zostanie przez rodzimych fighterów, nie zabraknie jednak również zawodników z innych krajów – Włoch, Albanii i Angoli. Na gali obecne będą też polskie akcenty, w jednej z walk publiczności zaprezentuje się bowiem mający polskie korzenie, choć mieszkający w Niemczech, Denis Wosik.

Gala rozpocznie się pojedynkiem w wadze do 72,5 kilograma pomiędzy Cihadem Akipą i Arturem Schererem. W następnej walce, w limicie do 85 kilogramów, zmierzą się Bośniak Adis Dadovic z Włochem Masimo De Lorenzo, a tuż po nich w ringu zamelduje się dwóch Niemców, Ramon Kübler oraz Kevin Botz (w wadze do 75 kilogramów). Reprezentant gospodarzy rywalizował będzie też w kolejnym pojedynku – w kategorii ciężkiej Andre Schmeling skrzyżuje rękawice z Albańczykiem Rinorem Latifajem.

Drugą część show w Ludwigsburgu otworzy walka Denisa Wosika. Polak w limicie do 70 kilogramów zmierzy się z Leo Bönnigerem. Następne starcie to konfrontacja Isaiasa Ramosa z Alexandrem Eppem (waga do 63 kilogramów) oraz wieńczący całą galę pojedynek w limicie do 80 kilogramów pomiędzy Sergejem Braunem i Dimitrim Schäferem.

Enfusion Talents w Ludwigsburgu w sobotę 7 października o godz. 18.30 na żywo wyłącznie w Fightklubie.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.