Emil Różewski vs Maciej Kowalski na Slugfest 2

Jeden z największych talentów w polskim MMA, o którym mogliście przeczytać w pierwszym artykule cyklu 'Talent Fight24.pl’, Emil Różewski (4-0) po upadku organizacji PROMMAC kolejną walkę stoczy na gali Slugfest 2 we Wrześni 13-ego grudnia. Przeciwnikiem zawodnika S4 Fight&Cross Gym Warszawa będzie posiadacz czarnego pasa BJJ, Maciej Kowalski (3-0).

Różewski zadebiutował w zawodowym MMA w październiku zeszłego roku wygrywając przed czasem na gali w Zamościu. Później dopisał zwycięstwo przed czasem na gali In the Cage w lutym tego roku, a w czerwcu zawalczył na PROMMAC: Po Prostu Walcz w Lublinie, na której pokonał na punkty weterana MMA, Grzegorza Lipskiego. W sierpniu stoczył pierwszą walkę międzynarodową, gdy zdominował na przestrzeni trzech rund twardego Białorusina, Antona Shimiuka na gali FEN 4 Summer Edition. Ponadto wychowanek Mariusza Ziomka jest dwukrotnym triumfatorem amatorskiego Pucharu KSW, a przejście do S4 sprawiło, że znalazł się w grupie jednej z najmocniejszych ekip w wadze do 77 kg w Polsce.

Maciej Kowalski jest znany przede wszystkim ze swoich startów w Brazylijskim Jiu Jitsu. W swojej karierze w tym sporcie wielokrotnie stawał na podium najważniejszych imprez w Polsce i Europie. Posiada złote medale z Mistrzostw Europy, Polski oraz Z Pucharu Polski. W zawodowym MMA stoczył do tej pory trzy walki, z czego dwie wygrał przez decyzję, a jedną przez poddanie. Poniżej rozpiska gali.

Walka wieczoru:
77 kg.: Emil Róża Różewski (4-0) vs. Maciej „GILUŚ” Kowalski(3-0)

Pozostałe:
70 kg.: Maciej Kruszewski (1-1) vs. Piotr Niedzielski (2-1)
66 kg.: Dawid Gabara (2-1) vs. Łukasz Demczur (0-1)
70 kg.: Sergiusz Uzarek (0-1) vs. Mikołaj Walenciak (2-2)
61 kg.: Wiktor Brański (0-0) vs. Dawid Gralka (0-0)

Walki amatorskie:
77 kg.: Łukasz Iwicki vs. Szymon Tabaczka
57 kg.: Kasia Urban vs. Gosia Smaczniak
84 kg.: Pawel Biernacki vs. Paweł Płoszaj
70 kg.: Alan Kwieciński vs. Mateusz Buczkowski
70 kg.: Bartłomiej Ksobiak vs. Krystian Jadczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *