Elon Musk odpowiada Beneilowi Dariushowi, Charles Oliveira underdogiem przed potencjalnymi walkami z Poirierem lub McGregorem

Wilis Cavalcante

Echa UFC 262.

W co-main evencie UFC 262 Deneil Dariush pewnie pokonał Tony’ego Fergusona. Po walce wykorzystał swój czas przy mikrofonie by zapytać Elona Muska, właściciela marki Tesla, co się dzieje z samochodem jego żony, który został zamówiony w grudniu ubiegłego roku. Dariush jest ogromnym fanem marki należącej do Muska.

Elon, gdzie jest samochód mojej żony? Czekamy sześć miesięcy, mamy dziecko, potrzebuję dobry samochód, muszę chronić córkę. Elon, daj mi mój samochód.

W grudniu zamówiłem mój samochód. Zamówiłem najbardziej bezpieczny samochód, tak mi mówili. To jest jest najlepszy samochód dla mojej żony w ciąży i nadal czekamy.

Kilkanaście godzin po gali Elon odpowiedział Beneilowi za pośrednictwem twittera.

Charles Oliveira powrócił w swoje rodzinne strony po zdobyciu pasa UFC, w Guaraja w Sao Paulo mógł zobaczyć namalowany przez Wilisa Cavalcante mural o powierzchni ok. 1070 stóp kwadratowych (niecałe 100 metrów kwadratowych).

Wilis Cavalcante

Z kolei bukmacherzy już rozpoczęli spekulacje przed kolejnymi walkami obecnego mistrza wagi lekkiej. Oliveira jest underdogiem przed potencjalnymi starciami z Dustinem Poirierem i Conorem McGregorem. Obaj lekcy zmierzą się na UFC 264 wieńcząc trylogię rywalizacji – obecnie obaj mają po jednym wygranym starciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *