EFM SHOW – ważenie. Transmisja na Kanale Sportowym i YouTube Federacji

W czwartek o godzinie 18:00 na kanale YouTube Kanału Sportowego i EFM SHOW odbędzie się oficjalne ważenie zawodników przed odbywającą się 9 kwietnia Galą. To ostatnia okazja, by przyjrzeć się zawodnikom zanim wejdą do oktagonu.

WYNIKI WAŻENIA

MAIN EVENT:
93 kg: Michał Pasternak (92,7) vs Maciej Różański (92,4)

SUPER FIGHT:
120,2 kg: Akop Szostak (100,8) vs Radek Słodkiewicz (107,4)

CO-MAIN EVENT:
77,1 kg: Daniel Skibiński (77,5) vs John Michael Shiel (77,3)

CAGE K1:
83,9 kg: Daniel Iliev (83,9) vs Damian Ostęp (83,8)

CAGE MMA:
77,1 kg: Georgi Valentinov (77,4) vs Igor Michaliszyn (76,9)
120,2 kg: Tomasz Janiszewski (112,3) vs Marek Samociuk (108,6)
77,1 kg: Arkadiusz Kaszuba (77,0) vs Patryk Grzemski (77,6)
61,2 kg: Tuomas Gronvall (61,3) vs Marcin Malaszewski (61,5)
65,8 kg: Magdalena Loska (66,1) vs Kaylee Vos (66,1)
65,8 kg: Jose Torres (65,8) vs Giorgi Esiava (66,0)
61,2 kg: Islam Mayrasultanov (61,3) vs Oleksii Polischuk (61,6)

CAGE BOX:
Michał Mazur (110,7) vs Bartosz Szachta (87,1)
77,1 kg: Piotr Wołowik (79,5) vs Szymon Broncel (78,8)

➡Galeria zdjęć z ceremonii ważenia i prezentacji zawodników przed galą EFM SHOW, która odbędzie się dziś 9 kwietnia

Opublikowany przez Fight24.pla Piątek, 9 kwietnia 2021

Cała polska scena MMA szykuje się na ten wieczór. Już 9 kwietna podczas Gali EFM SHOW do oktagonu wejdą zawodnicy, których pojedynki wzbudzą sporo emocji. W Cage K1 zmierzą się ze sobą Daniam Ostęp i Daniel Iliev. Aż siedem walk odbędzie się w formule MMA. Powalczą ze sobą Arkadiusz Kaszuba i Patryk Grzemski, Tomasz Janiszewski i Marek Samociuk, Tuomas Gronvall i Marcin Maleszewski. Spotkanie na szczycie to również walka fighterów, którzy zdobyli sławę na polu międzynarodowym. Georgi Valentinov podejmie Igora Michaliszyna. Pierwsze trzy walki, które otworzą Galę (te można będzie zobaczyć za darmo na kanale YouTube Kanału Sportowego, reszta w PPV) to starcia Jose Torresa z Giorgim Esiavą, Magdaleny Loski z Kaylee Vos oraz Oleksiego Polischucka z Islamem Mayrasultanovem.

A emocje będą tylko rosły!

W formule Cage Box, czyli najmniejszej klatce świata, zmierzą się ze sobą Piotr Wołowik i Szymon Broncel, a także Michał Mazur i Bartosz Szachta. Co-main Eventem Gali jest walka Daniel „Skiba” Skibiński kontra Irlandczyk John Michael Sheil.

W formule Super Fight spotkają się dwaj wymiatacze polskiej sceny kulturystyki i sztuk walki, czyli Akop Szostak oraz Radosław Słodkiewicz. Main Event to najbardziej wyczekiwania starcie na polskiej scenie MMA ostatnich miesięcy, czyli rywalizacja Michał Pasternak kontra Maciej Różański.

Czas na ważenie

8 kwietnia odbędzie się oficjalne ważenie przed Galą, która zaplanowana jest na piątek 9 kwietnia.Ceremonię ważenia zawodników przed Galą EFM SHOW obejrzysz na YouTube Federacji oraz na Kanale Sportowym. Zaczynamy o 18:00.

To ostatnia okazja do tego, by przyjrzeć się zawodnikom i zobaczyć rosnące między nimi napięcie. Czy są gotowi do walki? Który z nich jest bardziej ofensywnie nastawiony do rywala? Na ile trash talku pozwolą sobie przed starciem? Włącz i przekonaj się sam!

Przypominamy, że już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowej Gali. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.tv i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona! Cena? 24.99 zł

Więcej na stronie www.efmshow.com.

Obserwuj sociale EFM SHOW:
Facebook – Link
Instagram – Link
Twitter –  Link
TikTok –  Link 

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *