Edson Barboza uważa, że prawdziwym mistrzem wagi lekkiej jest Tony Ferguson i sam też wkrótce zostanie mistrzem

Fot. UFC

Czołowy zawodnik wagi lekkiej UFC Edson Barboza przedstawił swoje zdanie na temat aktualnego stanu rzeczy w dywizji lekkiej oraz skomentował swoją nadchodzącą walkę z Khabibem Nurmagomedovem.

Podczas gdy wszyscy zastanawiają się kiedy i gdzie swoją kolejną walkę stoczy mistrz wagi lekkiej Conor McGregor, w opinii Edsona Barbozy, który zmierzy się z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 219, tak naprawdę nie ma to znaczenia. Jego zdaniem, tymczasowy mistrz Tony Ferguson jest prawdziwym mistrzem, a Conor McGregor jest po prostu przeszłością.

„Jestem numerem trzy w rankingu i widzę Tony’ego Fergusona jako aktualnego mistrza. Zawsze mówię to bardzo wyraźnie. Nie ma znaczenia, czy Conor McGregor powróci do rywalizacji. Nie wiem, czy wróci, czy nie i nie obchodzi mnie to. Mam tylko nadzieję, że ktokolwiek wygra walkę , ja czy Khabib, zostanie następnym, który będzie walczył z Fergusonem za pas.”

Barboza jest gotowy do pojedynku o tytuł wagi lekkiej i uważa, że to on zawalczy z Fergusonem o mistrzowski pas i zdobędzie go.

„Możesz spodziewać się najlepszego Edsona Barbozy, który kiedykolwiek wszedł do Oktagonu. Bardzo dużo trenuję. Wiem, że mój czas nadszedł właśnie teraz. Jestem gotów być mistrzem UFC, zobaczycie.”

One thought on “Edson Barboza uważa, że prawdziwym mistrzem wagi lekkiej jest Tony Ferguson i sam też wkrótce zostanie mistrzem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.