Eddie Alvarez nazywa Nate’a Diaza „fałszywym idiotą” za oszukiwanie całej dywizji

fot. ufc.com

Były mistrz wagi lekkiej UFC Eddie Alvarez, który zaproponował kilka dni temu walkę Nate’owi Diazowi, nie ma teraz zbyt miłych rzeczy do powiedzenia na jego temat.

Nate Diaz poinformował na początku tego tygodnia, że szykuje się do powrotu do rywalizacji. Powiedział, że jest zmęczony czekaniem i patrzeniem na to co dzieje się w dywizji lekkiej i wkurza go, że nikt nie chce podjąć wyzwania. Swój powrót zapowiedział na maj lub czerwiec i stwierdził, że czeka na propozycje walk.

Eddie Alvarez oraz Kevin Lee byli pierwszymi, którzy zaproponowali Diazowi pojedynki. W zeszłym roku Diazowi zaproponowano walkę z „The Underground King”, ale odrzucił ten pojedynek. Wygląda na to, że Alvarez dowiedział się, że Diaz znowu nie jest zainteresowany walką z nim i nie jest zbyt zadowolony tym faktem.

„Jeśli chcesz tylko Conora [McGregora], nie ma w tym nic złego, ale utrzymuj to jako prawdę w rozmowie z każdym i nie wyzywaj całej dywizji, kiedy nie chcesz zmierzyć się z żadnym z nas. To jest tak fałszywe, jak cała twoja osoba, ty pie***ny idioto. Zmieniłeś się człowieku #Fakenews.”

Podczas swojej ostatniej walki Alvarez pokonał niepokonanego do tej pory Justina Gaethje w pojedynku nominowanym do „Fight of the Year”. Eddie wygrał walkę przez nokaut w trzeciej rundzie po ciosie kolanem. Co do Diaza, to jego ostatnia walka była już bardzo dawno bo w sierpniu 2016 roku, kiedy to zmierzył się w rewanżu z Conorem McGregorem i przegrał go przez większościową decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.