Eddie Alvarez i Justin Gaethje trenerami The Ultimate Fighter 26

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC & Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Oficjalnie ogłoszono, że były mistrz wagi lekkiej UFC Eddie Alvarez i nowy zawodnik organizacji Justin Gaethje zostali trenerami The Ultimate Fighter 26.

To z kolei oznacza, że w finale TUF 26 obaj zawodnicy zmierzą się ze sobą, a informację tę potwierdził szef organizacji Dana White.

TUF 26 będzie podobny do TUF 20 w którym zainaugurowano kobiecą dywizję słomkową, a w przypadku finału 26 edycji odbędzie się inauguracja kobiecej dywizji muszej.

Eddie Alvarez (28-5, 1 NC, 3-2, 1 NC UFC) ma za sobą walkę z Dustinem Poirierem, która niestety zakończyła się jako nierozstrzygnięta z powodu nielegalnych ciosów łokciami Alvareza na Poirierze, który był w parterze. Jeszcze do niedawna mówiło się o rewanżu między tymi dwoma zawodnikami, ale jak widać plany zostały zmienione.

Justin Gaethje (18-0, 1-0 UFC) jest niepokonany w zawodowym MMA i ma na koncie tytuł mistrza wagi lekkiej organizacji WSOF, a w UFC udanie zadebiutował na gali TUF 25 Finale gdzie pokonał przed czasem Michaela Johnsona.

Kilka dni temu pojawiła się informacja o tym, że Alvarez nie będzie trenerem TUF’a, po tym jak Kevin Lee napisał na Twitterz, że Alvarez odmówił propozycji bycia trenerem i Lee jest gotowy wejść w jego miejsce, aby zawalczyć z Justinem Gaethje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *