EA Sports pokazało zapowiedź gry UFC 2

EA SPORTS UFC 2

Jeden z liderów branży gier viedo, Electronic Arts przedstawiło pierwszą zapowiedź drugiej części symulatora walk MMA – UFC 2.

Premiera kolejnej części przewidziana jest na wiosnę 2016 roku.

Sama zapowiedź jest dość skromna jeżeli chodzi o przedstawienie fizyki gry, grafiki, czy też grywalnej wersji, ale znając poprzednią cześć – plus dodatki i zmiany przy drugiej części – możemy być spokojni, że gra będzie wyglądać i działać bardzo dobrze.

Twórcy gry zapowiadają, że ruchy zawodników będą jeszcze lepiej odwzorowane i bardziej realne, a oprócz tego dojdzie jeszcze tysiąc nowych animacji. Wygląda więc na to, że EA Sports odrobiło pracę domową i wysłuchała opinii graczy. Wprowadzony zostanie nowy system fizyki nokautów i poprawione zostaną błędy powodujące glitche w grze.

Od wyjscia zawodnika do Oktagonu po efektowne nokauty, EA Sports UFC 2 obiecuje głębokie, autentyczne i ekscytujące doświadczenie z pełnym odwzorowaniem postaci i animacji.

Dla polskich fanów MMA zapewne bardzo dobrą informacją będzie to, że w grze najprawdopodobniej może pojawić się postać mistrzyni wagi słomkowej Joanny Jędrzejczyk.

Gra wyjdzie na konsole Xbox One i PlayStation 4. Kto nie może się doczekać, by zagrać w tę grę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *