Dzień z Federacją KSW na błoniach Stadionu Narodowego

KSW Foto

24 sierpnia na błoniach Stadionu Narodowego odbędzie się „Dzień z Federacją KSW” połączony z oficjalnym treningiem medialnym przed galą KSW 28 w Szczecinie.

Najwięksi, ale i najmłodsi fani KSW będą mogli wziąć udział w licznych konkursach i zabawach nagrodami oraz po raz pierwszy wejść do środka oryginalnej klatki, w której swojej walki toczą zawodnicy Federacji.

W kolejnej części imprezy gwiazdy szczecińskiej gali KSW 28, w tym mistrz w wadze ciężkiej Karol Bedorf, Marcin Różalski, Anzor Azhiev oraz Rafał Jackiewicz, wezmą udział w specjalnym pokazowym treningu dla mediów oraz wyjdą do fanów podpisywać plakaty oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Dodatkowo swój udział w imprezie potwierdzili również Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski. To właśnie podczas „Dnia z Federacją KSW” oficjalnie ogłosimy datę ich kolejnych występów.

Wszystkich chętnych zapraszamy również na trening obwodowy, będący częstym elementem przygotowania zawodników do startów w MMA, pod okiem trenerów z CrossFit MGW.

Informacja prasowa

2 thoughts on “Dzień z Federacją KSW na błoniach Stadionu Narodowego

  1. Przed chwilą wszedłem na stronę ksw i patrzę do gali zostało 45 dni i żadnych przeciwników dobranych nie widzę, kiedy oni chcą kogoś znaleźć na dwa tygodnie przed ? kiedy oni się przygotują na walkę ? z ciekawości porównałem UFC 178 to jest już cała lista.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.