Dwukrotny pogromca mistrza UFC, Alex Pereira funduje szybki nokaut rywalowi na gali LFA 95

LFA

Na gali LFA 95 miał miejsce bardzo oczekiwany debiut podwójnego mistrza kickboxerskiej organizacji GLORY Alexa Pereiry. Brazylijczyk nie zawiódł, ponieważ został autorem jednego z najbardziej niszczycielskich nokautów tego roku.

Alex Pereira (3-1 MMA, 40-6 Kickboxing) wrócił do MMA po czteroipółrocznej przerwie, aby zmierzyć się z Amerykaninem Thomasem Powellem (4-5 MMA) w piątkowy wieczór i nie tracił czasu, ponieważ odnosząc zwycięstwo w tak spektakularny sposób zakomunikował reszcie dywizji średniej, w LFA i nie tylko, że jest poważnym zagrożeniem.

Pereira, który odniósł wcześniej dwa zwycięstwa w MMA, ma w swoim dorobku dwie wygrane w tym jedną przez nokaut, nad aktualnym mistrzem wagi średniej UFC, Israelem Adesanya z ich rywalizacji w kickboxingu.

Pereira pokazał swoje światowej klasy uderzenie, ale tym razem w czterouncjowych rękawicach, kiedy znokautował Powella w pierwszej rundzie walki wieczoru gali LFA 95.

Przyciągające wzrok zwycięstwo Pereiry było punktem kulminacyjnym karty walki wypełnionej skończeniami. Jednak to właśnie skończenie Pereiry będzie teraz szeroko omawiane w świecie MMA, ponieważ Brazylijczyk, został okrzyknięty przez członka UFC Hall of Fame Pata Mileticha jako najlepszy uderzacz w MMA. Ponadto mówiąc o Brazylijczyku jest dużo nawiązań do mistrza UFC Israela Adesanyi.

Alex Pereira pokonał Thomasa Powella przez nokaut (uderzenie) – runda 1, 4:04

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *