Dwie walki kobiet dodane do rozpiski KOK WORLD SERIES 2021 w Warszawie

Walki kobiet od zawsze dostarczają wielkich emocji. Nie zabraknie ich również 21 maja na KOK World Series w WARSZAWIE, gdzie odbędą się dwie walki kobiet. Zawodniczka z Włoch Ludovica Ciarpaglini spotka się z Barbarą Nalepką w -55 kg, a zawodniczka ze Słowacji Viktoria Docekalova spotka się z Iloną Wojdą.

LUDOVICA CIARPAGLINI (WŁOCHY) VS BARBARA NALEPKA (POLSKA) -55 KG.

Polska zawodniczka Barbara Nalepka ma pseudonim „Shogun”. Jej pseudonim mówi sam za siebie – „szalona dziewczyna”, a swoje prawdziwe oblicze zamierza pokazać w ringu.  Jako nowa zawodniczka KOK-u, będzie odradzać swoją kategorię wagową wśród kobiet.

Prywatnie Barbara to bardzo ciepła i wrażliwa kobieta, którą interesuje cały świat.

Jej przeciwniczka Ludovica Ciarpaglini jest mistrzynią Muay Thai we Włoszech, a jej bilans zawodowy to 9 zwycięstw i 3 porażki.

VIKTORIA DOCEKALOVA (SŁOWACJA) VS ILONA WOJDA (POLSKA)

Viktoria Docekalova jest zawodniczką ze Słowacji, która reprezentuje NVR GYM. Nie jest to jej pierwszy raz na ringu KOK, już pokazała swój kunszt jako wielokrotna mistrzyni Słowacji, a jej rekord zawodowy to 7 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. 21 maja spotka się z silną zawodniczką z Polski Iloną Wojdą.

Ilona Wojda jest reprezentantką Garuda Warszawa Gym. W swojej jeszcze krótkiej karierze ma już na swoim koncie kilka mocnych tytułów, jest mistrzynią Europy WAK-1F oraz dwukrotną mistrzynią Polski Muay Thai.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *