Dwie walki dodane do rozpiski gali UFC Fight Night 93 w Manili

thesun.co.uk
thesun.co.uk

Dwa nowe zestawienia na gali UFC Fight Night 93.

Pierwsza walka to pojedynek w wadze piórkowej pomiędzy Cole’m Millerem (21-10) a Mizuto Hirotą (17-7).  Cole Miller to weteran UFC, walczy dla tej organizacji od 2007 roku, wygrał 10 pojedynków, 8 przegrał oraz jedna walka zakończyła się werdyktem NC. W swojej ostatniej walce podczas UFC 199 przegrał przez decyzję z Alexem Caceresem. Jednym z jego największych osiągnięć jest poddanie Rossa Pearsona. Mizuto Hirota w UFC stoczył jak na razie tylko jedną walkę z Teruto Ishiharą, walka zakończyła się niejednogłośnym remisem.

Drugą walką dodaną do karty walk gali w Filipinach będzie starcie w kobiecej wadze słomkowej pomiędzy Seo Hee Ham (16-7) oraz Danielle Taylor (7-2). Seo Hee Ham stoczyła dotychczas trzy walki dla UFC, z czego wygrać udało się jej tylko jedną z Cortney Casey przez jednogłośną decyzję. Hee Ham przegrała przez decyzje z Joanne Calderwood oraz Bec Rawlings. Danielle Taylor niedawno zadebiutowała w organizacji Dany White’a gdzie musiała uznać wyższość Maryny Moroz, która pokonała ją przez niejednogłośną decyzję.

Gala UFC Fight Night 93 odbędzie się 15 października w Manili w hali Mall of Asia Arena. W walce wieczoru zmierzą się B.J. Penn oraz Ricardo Lamas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.