Dwie świetne gale Muay Thai już JUTRO!

Mamy nie lada gratkę dla fanów Muay Thai. Jutro będziemy świadkami dwóch napakowanych gwiazdami eventów.W tajskiej Pattayi odbędzie się gala Yokkao 6, natomiast w chińskim mieście Jinan będzie można zobaczyć galę Hero Legend. W rozwinięciu kompendium wiedzy na temat tych dwóch gal.

W Pattayi zobaczymy najlepszych zawodników Muay Thai na świecie. W walce wieczoru czołowy zawodnik w wadze do 67 kg, zwycięzca turnieju Thai Fight, Kem Sitsopeenong zmierzy się z nie mniej utalentowanym Wanchalermem Uddonmuangiem. Niestety jeden z najefektowniej walczących zawodników w historii, znany z gal Shootboxingu, Bovy Sor Udomson nie zawalczy z wielkim talentem ze stajni Yokkao, Imwisetem Pornarai, jego miejsce zajmie ściągnięty na ostatnią chwilę, Behzad Rafigh Doust. Poniżej pełna rozpiska gali:

Walka wieczoru:
65 kg: Sittichai Sitsongpeenong vs. Wanchalerm Uddonmuang

70 kg: Thongchai Sitsonpeenong vs. Toby Smith
67 kg: Behzad Rafigh Doustvs. Imwiset Pornarai
72,5 kg: Apidej Sitsongpeenong vs. Yacine Darkrim
67 kg: Sinsamut Sor. Kllinmee vs. Eddie Martinez
76 kg: Ekapop Sor. Klinmee vs. Aussie Sam
61 kg: Mathias Gallo Cassarino vs. Chokdee Lappet Ubon
71 kg: Kom Kop Pechthroungrang vs. Martin Tomascik Sitpholek

W Chinach natomiast zobaczymy legendy K-1 i Muay Thai. Wśród zakontraktowanych zawodników na tą galę znaleźli się dwaj weterani K-1 MAX, Mike Zambidis oraz Ukrainiec, Artur Kyshenko. Stawkę gwiazd uzupełniają dwaj doskonali zawodnicy Muay Thai: Simon Marcus oraz notowany w czołówce rankingów P4P, Yodsanklai Fairtex.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.