Dwie nowe walki na Spartan Fight 4 – Wołowik vs Lassota i Głąb vs Majdan

Fight24.pl
Fight24.pl

Organizacja Spartan Fight przedstawiła cztery kolejne nazwiska zawodników, którzy zasilą kartę walk nadchodzącej gali Spartan Fight 4.

Mamy przyjemność ogłosić, iż zakontraktowaliśmy dwa kolejne pojedynki na galę Spartan Fight 4. Piotr Wołowik od jakiegoś czasu czekał na rywala. Dziś możemy już oficjalnie ogłosić jego nazwisko. To doskonale znany fanom Spartan Fight – Rafał Lassota. Zawodnik Spartakusa Rzeszów na naszej pierwszej gali poddał przez duszenie Remigiusza Rajwę, natomiast na Spartan Fight 2 po świetnym pojedynku przegrał z Tomaszem Jakubcem przez jednogłośną decyzję sędziów. Jednak jego występ był na tyle dobry, że chcemy znów go oglądać na naszej gali.

Inną zakontraktowaną walką będzie pojedynek Roman Głąb Błażej Majdan. Będzie to pierwszy pojedynek sierpniowej gali. Głąb na co dzień trenuje w klubach Bastion Tychy i VETO Team Bielsko-Biała. Ma na swoim koncie 3 zawodowe pojedynki, z których dwa wygrał, a jeden przegrał. Tak mała liczba pojedynków MMA jest spowodowana tym, iż Głąb na co dzień trenuje zapasy w stylu wolnym i bardzo często jeździ na turnieje właśnie tej dyscypliny. Jego rywal, Błażej Majdan to zawodnik Spartakusa Rzeszów. Zawodnicy z tego klubu często występują na naszych galach, gdyż ten klub gwarantuje wysoki poziom wyszkolenia fighterów. Nie inaczej jest w przypadku Majdana, którego zawodowy rekord to 1-1, ale ten młody zawodnik ma na swoim koncie sporo wygranych amatorskich pojedynków.

Gala Spartan Fight 4 odbędzie się 6 sierpnia w Bielsku-Białej

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *