Dwie nowe walki dodane do rozpiski gali Bellator 167

mmajunkie.com
mmajunkie.com

Ilima MacFarlane (4-0) vs. Emily Ducote (4-1) oraz Chidi Njokuani (15-4) vs. Andre Fialho (7-0) dodane do karty walk Bellator 167.

Ilima MacFarlane to 26-letnia zawodniczka pochodząca z Hawajów, która do tej pory w zawodowej karierze MMA stoczyła 4 walki i wszystkie zakończyły się jej zwycięstwem. Trzy z czterech walk stoczyła dla organizacji Bellator. Warto również dodać, że MacFarlane jak na razie nie odniosła żadnej porażki w karierze ponieważ wygrała wszystkie swoje amatorskie walki, jakie do tej pory stoczyła.

Emily Ducote w porównaniu ze swoją przeciwniczką stoczyła o jedną walkę więcej, jednak posiada również jedną porażkę w swoim dorobku. Ducote przegrała swoją walkę z Emily Whitmire w debiutowej walce MMA podczas gali Freestyle Cage Fighting. W organizacji Bellator stoczyła jak dotąd dwie walki, obie zostały zakończone przez sędziego w drugiej rundzie przez poddania.

Chidi Njokuani to były zawodnik organizacji RFA oraz Legacy FC, aktualnie posiada passę pięciu zwycięstw z rzędu, w tym dwie walki dla organizacji Bellator. W przeszłości pokonał przez TKO Alana Joubana zawodnika, który aktualnie z powodzeniem występuje w organizacji UFC. Chidi jest bratem Anthonego Njokuani, który walczył w przeszłości w UFC, stoczył w niej 8 walk.

Andre Fialho to wielka nadzieja portugalskiego MMA, w zawodowej karierze stoczył 7 walk i wszystkie z nich wygrał przed czasem. Dla Bellatora na razie stoczył 2 walki, wcześniej był zawodnikiem organizacji Cage Fighters oraz International Pro Combat.

Gala Bellator 167 odbędzie się 3 grudnia w Thackerville w WinStar World Casino & Resort.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *