Dustin Poirier vs. Michael Johnson w walce głównej na gali UFC Fight Night 94 w Hidalgo

ufc.com
ufc.com

Poznaliśmy walkę wieczoru gali UFC, która po raz pierwszy odbędzie się w Hidalgo.

Dustin Poirier (20–4) od czasu porażki z Conorem McGregorem (19–3) wygrał cztery walki z rzędu w UFC w tym po bardzo dobrej walce zwyciężył z Josephem Duffym (16-2) przez jednogłośną decyzję sędziów.

Michael Johnson (16-10) wraca do Oktagonu po dwóch porażkach z rzędu, kolejno z Beneilem Dariushem (13-2) oraz z Natem Diazem (19-10). Michael będzie musiał dać z siebie wszystko w nadchodzącej walce, ponieważ trzecia porażka z rzędu może niekorzystnie wpłynąć na dalszą karierę Michaela w amerykańskiej organizacji.

Oprócz walki wieczoru poznaliśmy również zawodników, którzy zawalczą w co-main evencie. W drugiej najważniejszej walce gali w Hidalgo zmierzą się Uriah Hall (12-6) oraz Derek Brunson(15-3).

Uriah Hall po wspaniałym zwycięstwie przeciwko Gegardowi Mousasiemu (39-6-2), w ostatniej walce musiał uznać wyższość Roberta Whittakera (16-4) który wypunktował go na przestrzeni trzech rund.

Derek Brunson posiada świetną passę w UFC, wygrał wszystkie cztery ostatnie walki w tym trzy przez nokaut. Ostatnim zawodnikiem, który musiał uznać wyższość Brunsona był brazylijski zawodnik Roan Carneiro (20-10).

Gala UFC Fight Night: Poirier vs. Johnson odbędzie się 17 września w Hidalgo w stanie Teksas.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *