Dustin Poirier podał argument dzięki któremu ponownie skończy Conora McGregora na UFC 264

Adam Hagy-USA TODAY Sports

Dustin Poirier i Conor McGregor stoczyli swój wyczekiwany rewanż na Fight Island w styczniu na UFC 257. Na początku walki Irlandczyk odnosił sukcesy, ale Poirier ciągle wyprowadzał kopnięcia na nogi, które okazały się decydującym czynnikiem i ostatecznie „Diament” wygrał przez TKO w drugiej rundzie.

Teraz, w głównym pojedynku wieczoru gali UFC 264, która odbędzie się 10 lipca w Las Vegas, dojdzie do trylogii. Jest to intrygujący pojedynek i Poirier jest przekonany, że ponownie odniesie zwycięstwo, ponieważ walczy z sercem.

„10 lipca zamierzam ponownie zatrzymać Conora McGregora” – powiedział Poirier w promocyjnym video. „Możesz mieć wszystkie pieniądze świata, ale nie możesz kupić serca, które ja posiadam.”

Nie ma wątpliwości, że będzie to bardzo interesujący pojedynek. Obecnie Poirier i McGregor mają 1-1 w walkach przeciwko sobie, przy czym obaj wygrali przez TKO, więc 10 lipca wyrównają rachunki. Zwycięzca walki może dostać szansę na pojedynek o tytuł wagi lekkiej, więc stawka jest wysoka.

Dustin Poirier przystąpi do walki z McGregorem mając za sobą dwa wygrane pojedynki. Przed wygraną przez TKO z Irlandczykiem, zwyciężył przez decyzję z Danem Hookerem w jednej z najlepszych walk 2020 roku. Zwycięstwo przywróciło go na ścieżkę wygranych po tym, jak doznał porażki przez poddanie z Khabibem Nurmagomedovem w walce o tytuł wagi lekkiej. Jest on również byłym tymczasowym mistrzem wagi lekkiej i pominął walkę o wakujący tytuł, aby mógł stoczyć trylogię z McGregorem na UFC 264.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *