Duke Roufus sugeruje zestawienie Anthony’ego Pettisa z Maxem Hollowayem na UFC 205

FOX Sports: UFC Twitter
FOX Sports: UFC Twitter

Trener byłego mistrza wagi lekkiej sugeruje przeciwnika w drugim boju w kategorii piórkowej.

Anthony Pettis (19-5, 6-4 w UFC, #6 w rankingu UFC) w świetnym stylu zadebiutował w kategorii piórkowej UFC, na UFC on FOX 21 Showtime poddał Charlesa Oliveirę (21-6 1 NC, 9-6 1 NC w UFC, #8 w rankingu UFC) i zajmuje teraz szóstą pozycję w rankingu dywizji -66kg.

Trener Pettisa, Duke Roufus w podcaście ESPN zasugerował zestawienie teraz jego podopiecznego z Maxem Hollowayem (16-3, 9-3 w UFC, #3 w rankingu UFC).

Wierzę, że Frankie Edgar zawalczy z Dennisem Bermudez – już o tym mówiono. Nie możemy jeszcze zawalczyć z tymczasowym mistrzem, Jose Aldo. Potrzebujemy innego przeciwnika do walki. Ricardo Lamas walczy z BJ Pennem.

Myślę, że jedynym topowym zawodnikiem bez walki jest teraz Max Holloway.

24-letni Hawajczyk jest obecnie na fali dziewięciu kolejnych zwycięstw, Max w ciągu ostatnich trzech lat pokonał m.in. Ricardo Lamasa, Jeremy’ego Stephensa, Charlesa Oliveirę i Cuba Swansona.

Roufus podkreślił, że Anthony chciałby zawalczyć 12 listopada na UFC 205, ponieważ jest to dla niego szczególna data.

Anthony, z powodów osobistych, chce walczyć 12 listopada. Jest to rocznica śmierci jego ojca i on chciałby użyć tego jako gumki w jego życiu. Każdego roku, rodzina Pettisa – niezależnie od tego jaka walka nadchodzi – bierze dzień wolny od treningu i wszyscy są razem myśląc o ojcu. Oni są razem ze swoją matką. To bardzo smutny dzień dla ich rodziny i Anthony chce przenieść motywację do Madison Square Garden.

Pettis vs. Holloway na UFC 205? Chcemy zobaczyć tę walkę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *