Drwal vs. Swofford na MMA Attack 3

Wes Swofford będzie rywalem Tomasza Drwala na kwietniowej gali MMA Attack 3 w Katowicach.

Informacja organizatorów:

Amerykanin Wes Swofford będzie kolejnym zagranicznym rywalem polskich zawodników na MMA Attack 3 w katowickim Spodku 27 kwietnia. Mierzący 190 cm wzrostu fighter z Redding w Kalifornii zmierzy się w oktagonie z Tomaszem Drwalem. Swofford to niesamowicie agresywny przeciwnik, który kończy swoje walki szybko i zdecydowanie.

W ośmiu wygranych w swojej karierze zawodowych walkach ani razu nie musiał czekać na werdykt sędziów punktowych. Siedmiokrotnie pokonywał swoich rywali przez nokaut a trzy ostatnie zwycięstwa odnosił w czasie poniżej jednej minuty. W ostatniej swojej walce w ledwie 41 sekund pokonał przez TKO znanego polskim kibicom MMA Jaya Silvę. Kiedy Swofford wchodzi do oktagonu najlepiej nie odrywać wzroku od telewizora.

Walkę Wesa Swofforda z Tomaszem Drwalem na MMA Attack 3 będzie można zobaczyć na żywo w Spodku i obejrzeć w telewizji Polsat 27 kwietnia. Sprzedaż biletów na galę MMA Attack 3 prowadzi portal kupbilet.pl, więcej informacji o gali MMA Attack 3 można znaleźć na stronie www.mma-attack.net oraz profilach MMA Attack na facebooku (www.facebook.com/MMAAttack) i Twitterze @MMA_Attack.

5 thoughts on “Drwal vs. Swofford na MMA Attack 3

  1. @k
    Mylisz pojęcia. Asplund to 37 letni emeryt MMA którego włodarze KSW znaleźli w KFC i zatrudnili 2 tyg przed galą. Kiedy on miał sie niby przygotować do walki? Przyjechał podobnie jak Piliafas tylko po wypłatę. Ten zawodnik jest młody – 26 lat, w gazie( stoczył juz w tym roku 2 walki i będzie miał czas na przygotowanie. Większość jego poprzednich przeciwników to ogórki ale marketingowo powinien sie sprzedać jako błyskawiczny pogromca Jaya Silvy- zawodnika z którym mistrz KSW męczył sie 3 rundy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *