Drugi Brazylijczyk w turnieju KSW 13

 

Przedstawiamy nazwisko trzeciego fightera z poza Polski, który weźmie udział w turnieju wagi lekkociężkiej na gali KSW 13. Jest nim niepokonany na zawodowych ringach Brazylijczyk Julio Brutus. Od razu uspokajamy znawców mitologii, że nie będzie chciał założyć w naszym kraju nowej Troi, a także nie jest potomkiem rzymskiego polityka Marka Juniusza Brutusa. – Przyjeżdżam do Polski, by poprawić swój bilans wygranych pojedynków – zapowiada fighter z kraju kawy

Dwudziestotrzyletni zawodnik z Ameryki Południowej na codzień mieszka w Tajlandii, gdzie trenuje w klubie Pattaya. Mimo młodego wieku posiada spore doświadczenie w MMA. Stoczył siedem walki i wszystkie wygrał. Na swoim koncie ma również kilka tytułów m.in. mistrzostwo Pattaya w wszechstylowej walce wręcz, mistrzostwo południowej Brazylii w jiu jitsu.
Julio Brutus Cezar Deline – tak brzmi jego pełne imię i nazwisko – to bardzo wszechstronny i niebezpieczny zawodnik. Znakomicie walczy zarówno w stójce, jak i w parterze o czym przekonali się jego dotychczasowi rywale. Wywodzi się z muay thai i brazylijskiego jiu jitsu. Mierzy sto osiemdziesiąt osiem centymetrów wzrostu i waży dziewięćdziesiąt trzy kilogramy.
Aktualny fightcard trzynastej edycji „Konfrontacji Sztuk Walki” można zobaczyć tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *