Druga edycja projektu „Power Kids”

W zeszłym roku pisaliśmy o projekcie Power Kids stworzonym przez klub Gracie Barra Łódź. Jest to nic innego jak zawody BJJ dla najmłodszych adeptów tej sztuki walki. Wkrótce druga edycja!

Projekt ma na celu zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci oraz popularyzację sportów walki. Pomysł spotkał się ze sporym zainteresowaniem dlatego w tym roku Gracie Barra Łódź postanowiło zorganizować drugą edycję. Fight24 przyłącza się do akcji i obejmuje patronat medialny także nad drugą edycją!

Oto kilka słów od autorki projektu Power Kids – Joanny Rogowskiej.

Kiedy rok temu wymyśliłam sobie projekt Power Kids nie przypuszczałam że sprawię radość tak wielu ludziom jak i samej sobie. To były piękne i niezapomniane chwile w których wzięło udział 70 dzieciaków z całej Polski. Wiecie jak walczyły? Jak prawdziwe lwy i tygrysy. To było niesamowite bajkowe i waleczne wydarzenie. Mowa o zawodach Bjj dla dzieci oczywiście. Uwielbiam wyzwania, dlatego postanowiłam że w tym roku zawody te będą jeszcze fajniejsze niż poprzednie. By tak się stało potrzebuję pomocy. Zależy mi na współpracy głównie barterowej (czyli nie pieniężnej) Szukam firm, które chętnie podarują upominki dla dzieciaków w zamian za reklamę. Może macie jakiś pomysł, a może sami macie firmę i chętnie pomożecie. Jeśli tak, piszcie proszę na priv klubu GB lub moim prywatnym. Będzie mi również miło jak udostępnicie info na swoim profilu ,może ktoś przeczyta i sam pomoże. Dzieciaki to nasza wielka przyszłość, pomóżmy im by ich start w sporty walki był fajniejszy niż nasz.

Asia

Fight24 przyłącza się do apelu o pomoc w zorganizowaniu niezapomnianych zawodów dla najmniejszych wojowników!

I EDYCJA POWER KIDS

STRONA POWER KIDS

FACEBOOK POWER KIDS

One thought on “Druga edycja projektu „Power Kids”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *