Dricus Du Plessis i Trevin Giles zestawieni po raz kolejny na UFC 264

Nieoficjalnie zawodnicy wagi średniej Dricus Du Plessis i Trevin Giles zmierzą się 10 lipca na gali UFC 264. Wydarzenie odbędzie się w T-Mobile Arena w Las Vegas, a jego głównym pojedynkiem będzie trylogia pomiędzy Dustinem Poirierem i Conorem McGregorem.

Dwie osoby zaznajomione z tematem tego pojedynku poinformowały MMA Junkie o tym zestawieniu, ale prosiły o zachowanie anonimowości, ponieważ organizacja nie wydała jeszcze oficjalnego komunikatu.

Obaj fighterzy pierwotnie mieli walczyć 20 marca na gali UFC on ESPN 21 w Las Vegas. Do walki jednak nie doszło, ponieważ Du Plessis miał problemy z wizą.

Dricus Du Plessis (15-2 MMA, 1-0 UFC), były mistrz KSW, wygrał swój debiut w UFC w październiku, kiedy to znokautował Markusa Pereza w pierwszej rundzie. Zwycięstwo przedłużyło jego passę zwycięstw do trzech. Du Plessis skończył przed czasem 15 z 17 swoich walk.

Po wycofaniu się Du Plessisa z pierwotnie zaplanowanego spotkania, Trevin Giles (14-2 MMA, 5-2 UFC) zmierzył się z Romanem Dolidze, którego pokonał przez jednogłośną decyzję. Wygrana ta przedłużyła serię zwycięstw po wcześniejszych wygranych nad Jamesem Krause i Bevonem Lewisem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *