DREAM.11: Półfinały 'Super Hulk’ we wrześniu

Tuż po konferencji prasowej przed galą Affliction: Trilogy, dowiedzieliśmy się o parach półfinałowych DREAM GP „Super Hulk”. Walki ustawione są na wrześniową galę DREAM.11, która standardowo odbędzie się w Saitama Super Arena, w Japonii.

Faworyt japońskiej publiczności Ikuhisa Minosa, zmierzy się z wielkim Hong Man Choi’em. Dla przypomnienia Minowa pokonał Bob’a Sapp’a w walce cwircfinałowej przez dźwignię na kolano. Hong Man pokonał byłego bejsboliste Jose Canseco przez GnP w pierwszej rundzie walki.

Drugą parą półfinałową będzie walka walka Gegard’a Mousasi, z Rameu Thierry Sokodjou. Mousasi w walce cwiercfinałowej szybko pokonał Marka Hunta przez kimurę, Sokodjou z kolei rozprawił się z Janem Nortje przez TKO.

Finał turnieju „Super Hulk” ustalony jest na galę noworoczną Dynamite!!, która odbędzie się 31 grudnia.

Podczas gali DREAM.11 mają również odbyc się walki półfinałowe GP wagi piórkowej. Pary jeszcze nie zostały ogłoszone, lecz nazwiska jakie wezmą udział w półfinałach to: Joe Warren, Hideo Tokoro, Bibiano Fernandes, oraz Hiroyuki Takaya.

Fight card gali DREAM.11 na dzień dzisiejszy:

Zawodnicy GP wagi piórkowej.(pary będą ogłoszone niebawem)
Joe Warren (2-0)
Hideo Tokoro (22-16-1)
Bibiano Fernandes (5-2)
Hiroyuki Takaya (11-6-1)

“Super Hulk” walki półfinałowe:
Hong Man-Choi (2-2) vs. Ikuhisa Minowa (42-30-8)
Gegard Mousasi (25-2-1) vs. Rameau Thierry Sokoudjou (6-4)

6 thoughts on “DREAM.11: Półfinały 'Super Hulk’ we wrześniu

  1. „Najgorszy dla mnie scenariusz, gdyby Choi wygral cały turniej..”

    heheh, wszystko jest mozliwe. szczegolnie dla tak wielkiego czlowieka 😀 ale sadze, ze gegard go posklada, bo minowa napewno nie da rady. choi nie jest na poziomie sappa – taka moja opinia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *