Drakkar Klose vs. Jeremy Stephens na gali UFC Fight Night 189, Antonina Shevchenko vs. Andrea Lee na UFC 262

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Nowe pojedynki w rozpiskach zbliżających się gal.

Wczoraj portal MMAjunkie poinformował, że Jeremy Stephens (28-18 1 NC, 15-17 1 NC w UFC, #8 w rankingu UFC wagi piórkowej) powróci do kategorii lekkiej UFC by na UFC Fight Night 189 zmierzyć się z Drakkarem Klose (11-2-1, 5-2 w UFC).

Stephens nie walczył w kategorii lekkiej od grudnia 2012r. i przegranej przez nokaut potyczki z Yvesem Edwardsem. Słynący z efektownego stylu walki Jeremy nie odniósł zwycięstwa w żadnym z pięciu ostatnich pojedynków notując przegrane w starciach m.in. z Calvinem Kattarem i Yairem Rodriguezem.

Klose powróci do klatki po ciężkim nokaucie jaki podczas UFC 248 zafundował mu Beneil Dariush. Wcześniej Drakkar zanotował passę trzech kolejnych zwycięstw pokonując Lando Vannatę, Bobby’ego Greena i Christosa Giagosa.

Do rozpiski gali oznaczonej numerem 262 trafiła walka kobiet, w wadze muszej Antonina Shevchenko (9-2, 3-2 w UFC, #14 w rankingu UFC) podejmie Andreę Lee (11-5, 3-3 w UFC).

Shevchenko od czasu angażu w UFC walczy w kratkę przeplatając zwycięstwa i porażki, w ostatnich walkach Antonina znokautowała Ariane Lipski, ale wcześniej musiała uznać wyższość Katlyn Chookagian. Z kolei Lee prawdopodobnie zawalczy o pozostanie w największej organizacji MMA na świecie mając za sobą już trzy z rzędu przegrane.

Gala UFC Fight Night 189 odbędzie się 17 kwietnia w Las Vegas, póki co nie ogłoszono lokalizacji gali UFC 262, która jest zaplanowana na 15 maja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *