Douglas Lima twierdzi, że Michael Page musi wygrać z lepszymi rywalami, aby dostać rewanż

mmajunkie.com

Michael Page wygrał kolejną walkę kończąc przed czasem Giovanniego Melillo na gali Bellator London 2. Po zwycięstwie, Page zwrócił się do mistrza wagi półśredniej Douglasa Limy domagając się rewanżu.

I choć Douglas Lima był pod wrażeniem występu i nokautu w wykonaniu Michaela Page’a, to najwyraźniej nie był aż pod takim wielkim wrażeniem, aby dać Anglikowi walkę rewanżową.

Page szybko rozprawił się z Melillo nokautując go jednym ciosem w czasie 1:47 w pierwszej rundzie. Podobnie jak podczas tygodnia medialnego przed walką, MVP powtórzył, że chce rewanżu z Limą, kiedy dostał mikrofon w The SSE Arena na Wembley.

„Mam zamiar odzyskać coś, co mi ukradłeś.”

W maju tego roku, Douglas Lima (32-7 MMA, 14-3 BMMA) znokautował w drugiej rundzie Michaela Page’a (16-1 MMA, 12-1 BMMA) w półfinale turnieju grand prix wagi półśredniej sprawiając mu pierwszą porażkę w karierze. Następnie Lima zdobył tytuł mistrza po zwycięstwie przez jednogłośną decyzję w walce finałowej z Rorym MacDonaldem.

Co Lima sądzi o przyznaniu Page’owi walki rewanżowej o tytuł? Podczas gdy Brazylijczyk nazwał walkę Anglika „solidnym występem”, mistrz dał jasno do zrozumienia, że Page musi wygrać pojedynki z wyżej notowanymi rywalami, aby otrzymać walkę o pas.

„Muszę zobaczyć zwycięstwa w walkach z przeciwnikami zajmującymi wysokie miejsca w rankingu, wtedy wiesz, gdzie mnie znajdziesz!”

Od czasu przegranej z Limą, Page wygrywa dwa pojedynki przez nokauty w pierwszych rundach. Jednak jak zauważył Lima, nie zmierzył się on z zawodnikami będącymi poważną konkurencją –  Richardem Kiely z rekordem 3-2, a teraz z Giovannim Melillo z rekordem 13-5, który zadebiutował w Bellatorze.

Wygląda na to, że MVP będzie musiał zrobić więcej, aby zdobyć to, czego chce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.