Douglas Lima – Pokażę Rory’emu MacDonaldowi dlaczego to ja jestem mistrzem

Mistrz wagi półśredniej Bellatora Douglas Lima nie jest zachwycony oceną Rory’ego MacDonalda na temat tego, że Limie udało się obronić tytuł mistrza w walce z Lorenzem Larkinem.

Douglas Lima obronił tytuł w walce z Lorenzem Larkinem pokonując go przez jednogłośną decyzję na gali Bellator 180. The Phenom zyskał uznanie za swój występ, ale walka ta nie zrobiła wrażenia na Rorym MacDonaldzie. W niedalekiej przyszłości obaj staną naprzeciwko siebie w walce o pas.

W rozmowie z Champions.co, Lima powiedział, że jest gotowy pokazać MacDonaldowi, że walka z nim będzie prawdziwą gratką.

— Rory może mówić co tylko zechce. Będzie mógł na wszystko odpowiedzieć kiedy stanie ze mną do walki. Mam zamiar mu pokazać dlaczego to ja jestem mistrzem i dlaczego on się myli. Zamierzam go pokonać.

Jeśli chodzi o datę tego pojedynku, to Lima uzależnia go od tego, jak poważna jest kontuzja jego stopy.

— Wierzę, że oni chcą zorganizować tę walkę we wrześniu, ale najpierw muszę zrobić prześwietlenie stopy. Jeżeli nie jest złamana, to z przyjemnością mogę stoczyć walkę we wrześniu lub październiku. Chcę z nim walczyć najszybciej jak tylko mogę — zróbmy to jeszcze w tym roku. Chcę bronić swojego pasa, zdobyć jakieś skończenia i zatrzymać ten pas na zawsze. Mam przed sobą jeszcze jakieś może osiem lat rywalizacji, więc czemu nie bronić tego tytułu przed wszystkimi czołowymi pretendentami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *