Douglas Lima i Ilima-Lei Macfarlane podpisali nowe kontrakty, Rafael Lovato Jr. zwakował pas wagi średniej

Bellator

Bellator przedłuża kontrakty z jednymi z najbardziej rozpoznawalnych swoich zawodników.

Wczoraj władze organizacji Bellator poinformowały o podpisaniu nowych umów z Douglasem Limą (32-7) i Ilimą-Lei Macfarlane (11-0), którzy obecnie dzierżą mistrzowskie tytułu odpowiednio: w kategoriach półśredniej i muszej kobiet.
Scott Coker powiedział:

Douglas Lima i Ilima-Lei Macfarlane kontynuują udowadnia, że są jednymi z najbardziej dominujących zawodników w Bellatorze. Mieli swoje debiuty w organizacji na wczesnych początkach karier, wspięli się na szczyt swoich dywizji . Jako mistrzowie oboje podejmowali każde wyzwania i odnosili sukcesy w kązdych okolicznościach. Czekam na dalsze ciągi ich karier.

Lima zdobył pas dzięki zwycięstwu w turnieju wagi półśredniej, w którym Brazylijczyk pokonał kolejno Andreya Koreshkova, Michaela Page’a i Rory’ego MacDonalda. W przeszłości Douglas już dwukrotnie zdobywał pas wagi półśredniej jednak tracił go przegrywając z Koreshkovem i MacDonaldem.

Macfarlane pozostaje niepokonana w zawodowej karierze. Pochodząca z Hawajów zawodniczka dzierży mistrzowski tytuł od listopada 2017r., od tamtej pory z sukcesem obroniła go cztery razy.

Niestety, dobre wieści nie dotyczą Rafaela Lovato Jr. (10-0), który w zeszłym roku zdobył pas wagi średniej pokonując Gegarda Mousasiego. Ze względu na problemy zdrowotne, ujawnione podczas prześwietlenia mózgu, utytułowany zawodnik BJJ musi zawiesić swoją karierę i dlatego zdecydował się zwakować mistrzowski tytuł. W najbliższych dniach organizacja ogłosi kto dostanie szansę jego zdobycia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *