Douglas Lima chciałby zmierzyć się w kolejnej walce turnieju wagi półśredniej z Michaelem Page

Bellator MMA

Były mistrz wagi półśredniej Bellatora Douglas Lima wolałby stoczyć drugą turniejową walkę z Michaelem Page, ale „MVP” ma zmierzyć się z Paulem Daley’em i według Limy nie będzie to łatwa walka dla Page’a.

Lima awansował do następnej rundy w turnieju pokonując przez poddanie byłego mistrza Andreya Koreshkova w trylogii. Teraz Lima musi czekać na zwycięzcę pojedynku Page vs Daley, którego data nie została jeszcze ustalona.

W rozmowie z MMAJunkie, Lima powiedział, że chociaż wolałby walczyć z Page’em ze względu na jego serię zwycięstw, to rozumie, że „Semtex” nie będzie łatwym pojedynkiem:

„Chciałbym, żeby to była walka z „MVP” tylko dlatego, że wcześniej z nim nie walczyłem. Nowa twarz. Zobaczmy, czy zdoła to wygrać. Daley nie jest łatwym przeciwnikiem, szczególnie dla tego typu stylu. Kiedy Daley walczy z innym uderzaczem, robi to naprawdę dobrze. Zobaczmy, czy „MVP” jest w stanie go powstrzymać, byłoby dobrze. Taki jest cel. Wokół niego zawsze było dużo szumu, więc na pewno byłaby to wielka walka. Czeka go jednak wielki test. Daley jest trudnym przeciwnikiem dla każdego. Zobaczmy, co się stanie, musimy poczekać i zobaczyć.”

Rory MacDonald jest gotowy do obrony swojego tytułu wagi półśredniej w walce przeciwko Jonowi Fitchowi w ramach turnieju. Zobaczymy także w walce dwóch dobrze zapowiadających się zawodników kategorii 170-funtów Neimana Gracie i Eda Ruth. Z kolei Lorenz Larkin i Yaroslav Amosovz to zestawienie rezerwowe turnieju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *