Douglas Lima chce iść na wymianę ciosów z Paulem Daley’em

Paul Daley (35-13-2) zyskał reputację bardzo groźnego przeciwnika dzięki temu, że w 35 walkach aż 26 razy posyłał na deski swoich rywali.

Mistrz wagi półśredniej Bellatora, Douglas Lima (26-5) również należy do bardzo groźnych przeciwników ponieważ na 26 zwycięstw 12 odniósł przez nokaut. Kiedy Lima i Daley spotkają się 27 lutego na gali Bellator 133 będzie to bardzo ciekawa walka. Lima zapowiada, że nie będzie się bał iść na wymianę z Daley’em.

„Daley to większe nazwisko i walczył w wielu znanych organizacjach, więc zwycięstwo z nim będzie dla mnie wspaniałą rzeczą. On walczył z jednymi z najlepszych zawodników MMA oraz K-1. Jestem podekscytowany i nie mogę się doczekać tej walki.

Chcę spróbować się z najlepszymi. Wierzę w to, że mogę pokonać każdego w swojej kategorii. Chcę by świat poznał moją pracę i to co potrafię i tak się stanie właśnie po tej walce.

Jestem większy niż pozostali zawodnicy w dywizji, ale nie widzę w tym mojej przewagi ponieważ nie uważam, że 10 funtów (4,54 kg) robi jakąś różnicę. Jeśli zejdziemy do parteru i ja będę w dosiadzie, on wtedy poczuje mój ciężar. Myślę, że moje Jiu-Jitsu jest lepsze niż jego, ale wierzę też w swoje umiejętność pięściarskie. Uderzam bardzo mocno i jeśli dobrze trafię, on padnie. Chcę iść z nim na wymianę.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *