Dotychczasowi koledzy Colby Covington i Jorge Masvidal weszli na ścieżkę wojenną

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images // James Chance/Getty Images

Wydaje się, że przyjaźń pomiędzy Jorge Masvidalem i Colby’m Covingtonem oficjalnie się zakończyła, ponieważ obydwaj zawodnicy nie szczędzą sobie ostrych słów. Dodatkowo odwołanie planowanej walki Covingtona z Kamaru Usmanem i zestawienie pojedynku Masvidala z Nate’em Diazem na UFC 244 nie poprawia sytuacji.

Zaczęło się od tego, że Gamebred określił Colby’ego Covingtona i Kamaru Usmana jako „przegrywów” w tweecie do Nate’a Diaza.

To przesłanie Jorge Masvidala wywołało następującą odpowiedź Covingtona:

„@GamebredFighter, wiem, że jesteś głupi i zdesperowany, ale źle zrozumiałeś znaczenie określenia JOURNEYMAN TITLE, juniorze. Czytanie jest fundamentalne i #niezbędne. Tak jak WYGRYWANIE jest #niezbędnym elementem walki o tytuł. Powinieneś czasem spróbować obu, ty śmieciu.”

Podczas programu Ariela Helwaniego, Jorge Masvidal odpowiedział swojemu byłemu już koledze Covingtonowi, kierując do niego następującą wiadomość:

„Będę na siłowni. Colby, jeśli to słyszysz, ty mała dziwko, a na pewno słyszysz… Bo on zachowuje się, jakby w ogóle nie był wrażliwy, ale to najbardziej wrażliwy facet, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Płacze, kiedy czyta komentarze”.

Colby Covington nie odpowiedział jeszcze na ostatni komentarz Jorge Masvidala, ale można się spodziewać, że odpowie kolejnym kąśliwym wpisem.

Jorge Masvidal w ostatniej walce odniósł zwycięstwo w starciu z Benem Askrenem na UFC 239, gdzie ustanowił rekord najszybszego nokautu w historii organizacji, niszcząc Askrena latającym kolanem w zaledwie pięć sekund. Masvidal jest teraz zestawiony w pojedynku z Nate’em Diazem, który ma być walkę wieczoru gali UFC 244, która odbędzie się 2 listopada w Nowym Jorku.

Colby Covington w swojej ostatniej walce na UFC on ESPN 5 odniósł zwycięstwo przez decyzję w walce z byłym mistrzem wagi półśredniej Robbie Lawlerem. Chaos miał stanąć twarzą w twarz z Kamaru Usmanem w pojedynku o tytuł mistrza wagi półśredniej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *