Dong Hyun Kim vs. Colby Covington oraz Alex Caceres vs. Wang Guan na UFC Fight Night 111

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Nowe pojedynki w karcie czerwcowej gali.

Dong Hyun Kim (22-3-1 1 NC, 13-3 1 NC w UFC, #7 w rankingu UFC) zaakceptował wyzwanie i podczas UFC Fight Night 111 zmierzy się z Colbym Covingtonem (11-1, 6-1 w UFC). Dodatkowo, do karty walk trafił pojedynek pomiędzy Alexem Caceresem (12-10 1 NC, 7-8 1 NC w UFC) i Wangiem Guanem (15-1-1, 0-0 w UFC).

Covington ma za sobą dobrą serię trzech wygranych walk od czasu porażki z Warlleyem Alvesem. Wygrane walki stoczył z Jonathanem Meunierem przez poddanie, Maxem Griffinem przez TKO i w ostatniej walce przez decyzję z Bryanem Barberena. Na siedem walk stoczonych w UFC Covington wygrał sześć pojedynków doznając tylko jednej porażki.

Kim również ma za sobą trzy wygrane walki. Wygrywał przez poddanie z Joshuą Burkmanem, przez TKO z Dominiciem Watersem i w ostatniej walce z Tareciem Saffiedine przez niejednogłośną decyzję. Ostatnią porażkę Kim odniósł jeszcze w 2014 roku w walce z aktualnym mistrzem dywizji półśredniej Tyronem Woodleyem przegrywając przez TKO w pierwszej rundzie.

Dla będącego po dwóch z rzędu przegranych Caceresa pojedynek z Guanem zdaje się być walką o pozostanie w największej organizacji MMA na świecie. Dla Wanga będzie to debiut w UFC.

Gala UFC Fight Night 111 odbędzie się 17 czerwca w Singapurze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *