Donald Cerrone: zostały mi dwie walki w UFC

Popularny Kowboj wskazał kiedy zakończy karierę.

W otwierającej kartę główną gali UFC 274 Donald Cerrone (36-16 2 NC, 23-13 1 NC w UFC) miał rywalizować z Joe Lauzonem (28-15, 15-12 w UFC) jednak Kowboj musiał wycofać się z walki w dniu gali z powodu choroby spowodowanej zatruciem pokarmowym.

Znany z bycia aktywnym zawodnikiem, Amerykanin za pośrednictwem instagrama tłumaczył zaistniałą sytuację.

Moje serce jest złamane. Nie mogę uwierzyć, że musiałem to odwołać. Znacie mnie, wiecie że ja odpuszczam tylko gdy muszę. Dziękuję UFC i medykom za to, że mi pomogli. Próbowaliśmy, ale po prostu nie mogłem tego zrobić.

Cerrone podał też kiedy zakończy swoją karierę, Donald chce by stało się to po 50 walce w organizacjach należących do Zuffa.

Stoczyłem 48 walk pod szyldem Zuffa. Jestem smutny, że nie mogłem stoczyć 49 i pokazać się wszystkim. Mój numer to 50 panowie. Odejdę gdy stoczę 50 tak, więc zostały mi 2 walki w UFC. Dziękuję Dana White, dziękuję Joe Lauzon. Dziękuję za zrozumienie i nie branie tej walki z chorobą, chorym Kowbojem. Nie chciałbym walczyć z takim gościem. Chcesz silnego, zdrowego sku***syna. Spotkamy się.

Cerrone pozostaje bez wygranej w sześciu ostatnich występach, Amerykanin przegrał walki m.in. z Anthonym Pettisem czy Justinem Gaethje, ale też z Alexem Morono. Starcie z Niko Pricem zakończone remisem zostało uznane za nieodbyte z powodu dopingowej wpadki rywala Donalda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.