Donald Cerrone zdobył cenne zwycięstwo z Yancy Medeirosem na gali UFC Fight Night 126

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Donald Cerrone rozbił w pył Yancy Medeirosa na gali UFC Fight Night 126 kończąc go w pierwszej rundzie i zdobywając cenne zwycięstwo.

Donald Cerrone pozwolił, by kolejny raz w rywalizacji w Oktagonie przemówiły jego pięści i pokazał, że wciąż jest w nim potencjał i ogień. „Cowboy” pokonał Yancy Medeirosa przez TKO w pierwszej rundzie w czasie 4:58 walki wieczoru gali w Austin.

Jak zapowiadali obydwaj półśredni, rozpoczęli od samego początku od solidnej akcji, Cowboy rozpoczął od kopnięć na korpus z kolei Medeiros zaatakował lewym sierpowym. W kolejnej akcji Cerrone trafił lewym prostym, który na moment powalił przeciwnika, ale nie ruszył za akcją i pozwolił Medeirosowi wrócić do siebie. Cerrone w kolejnym ataku nie miał już litości i przy ataku Medeirosa dwoma ciosami, których uniknął kapitalnym balansem i unikami, trafił rywala kombinacją lewy-prawy po których Medeiros stracił równowagę i padł na deski. Cerrone dokończył akcję ciosami w parterze dobijając przeciwnika.

Dla Donalda Cerrone (33-10, 1 NC) było to bardzo cenne zwycięstwo po trzech porażkach z rzędu, które pozwoli mu trochę odetchnąć. Yancy Medeiros (15-5, 1 NC) jest z kolei w odwrotnej sytuacji, ponieważ zaliczył porażkę po trzech wygranych pojedynkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.