Donald Cerrone: zawodnicy WEC są ciekawsi niż ich odpowiednicy w UFC

(mmamania.com)

„PPV robi ogromną różnicę w płacy. Powinni w to wejść tak samo jak UFC i Spike TV, mieć połączenie karty walk PPV i poza PPV. Nie jesteśmy małym braciszkiem UFC. Jesteśmy WEC. Zasługujemy na takie samo traktowanie. Goście z niskich wag są tak samo ciekawi i utalentowani, jak ci z UFC, może nawet bardziej. Myślę, że możemy dostarczyć fanom dużo dobrej rozrywki.”

– powiedział Donald Cerrone przed swoją walką o mistrzostwo wagi lekkiej z Benem Hendersonem, na temat rynku PPV i modelu promotora wzorowanego na UFC.  Najwidoczniej, „Cowboy” uważa, że zawodnicy z WEC są tak samo warci uwagi jak ci z UFC. I prawdopodobnie ma rację, bo zawody pod szyldem WEC często dostarczają ciekawych walk. A co Wy myślicie? Czy WEC jest w cieniu „starszego brata” czy może UFC nie bez powodu jest w centrum uwagi? Którego promotra wolicie oglądać?

5 thoughts on “Donald Cerrone: zawodnicy WEC są ciekawsi niż ich odpowiednicy w UFC

  1. Jak dla mnie to ma rację. Osobiście myślę,ze walki w WEC są ciekawsze jeśli chodzi nie tylko o główne karty. UFC bardziej nakręca swoje show dlatego ludzie bardziej ich oglądają. No i UFC ma nazwiska co czyni ich nr.1 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *