Donald Cerrone: Po UFC 205 największy sens ma walka z Demianem Maią

fansided.com
fansided.com

Pomimo zaplanowanego pojedynku Kowboj myśli już o kolejnej walce.

Na karcie głównej gali oznaczonej numerem 205 Donald Cerrone (31-7 1 NC, 18-4 w UFC, #6 w rankingu UFC) podejmie Kelvina Gasteluma (12-2, 7-2 w UFC, #5 w rankingu UFC) w swoim trzecim boju w kategorii półśredniej. Mimo to Amerykanin już myśli o kolejnym pojedynku i wskazuje z kim chciałby się zmierzyć – na jego celowniku jest Demian Maia (24-6, 18-6 w UFC, #3 w rankingu UFC).

To co naprawdę chcę zrobić po UFC 205 i co moim zdaniem ma największy sens to walka z Demianem Maią. Zobaczymy czy Demian będzie gotowy na walkę 30 grudnia.

On prawdopodobnie jest następnym w kolejce do walki o pas, prawda? On niszczy wszystkich. Wiele ludzi się go boi, lubię to. Zorganizujcie to.

W wywiadzie Cerrone podkreślił też, że nadal może zawalczyć w lżejszych kategoriach wagowych.

Jeśli pieniądze będą w porządku to jestem pewny, że mógłbym zejść do wagi piórkowej. Nie ma problemu. Ale jestem tutaj, rano ważyłem 176-177 funtów jedząc do tylko zechcę tak, więc jest fajnie walcząc w cięższej wadze.

Donald Cerrone vs. Demian Maia na UFC 207 w walce o titleshota? Oczywiście jeśli Donald 12 listopada pokona Kelvina Gasteluma.

2 thoughts on “Donald Cerrone: Po UFC 205 największy sens ma walka z Demianem Maią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *