Dom „The Ultimate Fighter” wystawiony na sprzedaż

GLVAR 2018 / zillow.com

Wystawienie na sprzedaż posiadłości, która była domem dla uczestników show The Ultimate Fighter jest dowodem na to, że aktualny 27 i planowany 28 sezon będą najwyraźniej tymi ostatnimi.

Piękna posiadłość w Las Vegas przez 13 lat służyła jako dom dla zawodników rywalizujących w show TUF, a teraz została wystawiona na sprzedaż za niebagatelną kwotę $4,999,000 dolarów.

Oferta sprzedaży domu The Ultimate Fighter

Opisu oferty:

„Będąca niegdyś domem rodzinnym legendarnego właściciela kasyna, ponadczasowa posiadłość jest prywatnie chronionym obiektem w stylu kurortu. Rezydencja legend Hollywood, dom będący  miejscem nagrań show o tematyce sportów walki, którego cotygodniowe odcinki emitowane są w telewizji i kinach. Ten luksusowy obiekt posiada 9 sypialni, kino domowe, garaż na 8 samochodów i dom dla gości z dwoma sypialniami. Ogrodzony basen / spa / wodospad na 10 000 stóp kwadratowych. Ten wymarzony dom jest idealny dla rozrywki.”

Zakończenie produkcji TUF’a jest konsekwencją kolejnej dużej zmiany jaka nastąpiła w organizacji UFC, a jest nią podpisanie pięcioletniej umowy z ESPN na transmisję gal i programów organizacji UFC. Aktualny kontrakt ze stacją FOX wygasa z początkiem 2019 roku. Aktualny 27 sezon reality show dobiega końca, a ostatni 28 sezon ma wystartować w sierpniu na FOX Sports 1.

Szef UFC Dana White sam poinformował, że organizacja zamierza zakończyć produkcję The Ultimate Fighter, który był niegdyś kamieniem milowym działalności organizacji. Aktualne wyniki oglądalności są jednak coraz niższe, co zapewne skłoniło organizację do podjęcia takiej decyzji.

Tak mówił o planach zakończenia produkcji TUF’a szef organizacji Dana White.

„Zbliżamy się do ostatniego sezonu The Ultimate Fighter. Nie wiemy tego jeszcze na pewno. To może być ostatni. 13 lat, The Ultimate Fighter odchodzi, to niewiarygodne.”

Ostatecznie show The Ultimate Fighter okazał się ogromnym sukcesem. To właśnie w nim debiutowali pod banderą UFC tacy mistrzowie jak chociażby Forrest Griffin, Rashad Evans, Michael Bisping, T.J. Dillashaw, Rose Namajunas, Tony Ferguson i Matt Serra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *