Do rozpiski gali Spartan Fight 5 dodano dwie walki karty wstępnej

Przemysław Więckowski vs Łukasz Górecki

Do zbliżającej się gali Spartan Fight 5 dołączyły dwa kolejne pojedynki. Oba zakontraktowane zostały na kartę wstępną. W pierwszym pojedynku karty wstępnej zobaczymy Przemysława Więckowskigo z Bastionu Tychy w starciu z Łukaszem Góreckim reprezentującym Gracie Barra Toruń. Dla Więckowskiego będzie to powrót do zawodowego MMA po kilku latach przerwy, Górecki natomiast ma na koncie tylko jedną zawodową walkę – w listopadzie ubiegłego roku poddał w pierwszej rundzie Grzegorza Białasa.

W pojedynku na zasadach K-1 krakowski zawodnik Janusz Dudek zmierzy się z katowiczaninem Krzysztofem Mariańczykiem. Dudek to doświadczony zawodnik, ale nie mający na koncie zawodowych walk. Wielokrotnie startował amatorsko, wygrywając niejeden turniej. To efektownie walczący i utalentowany zawodnik.  Mariańczyk to młody fighter, który pod okiem Witolda Kostki robi ogromne postępy. Już raz mieliśmy go okazję oglądać w akcji. Na gali w Kielcach pokonał Grzogorza Siedlarza. Była to jego pierwsza zawodowa walka więc widać było stres u młodego zawodnika, który już na początku walki był liczony, ale po ostrej reprymendzie trenera wziął się do roboty i wygrał tę walkę w świetnym stylu.

Bilety na galę Spartan Fight 5 dostępne na stronie https://kupbilet.onet.pl/sport/boks/bx0064 w salonach EMPIK a także w salonikach STS. Informacje o sprzedaży stacjonarnej na naszej stronie http://www.spartanfight.pl/s,9,sprzedazstacjonarna.html

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *