Derek Brunson vs Darren Till w planach na sierpniowej gali UFC

Derek Brunson i Darren Till od tygodni uprawiają trash talk w internecie, ale wkrótce będą mieli okazję zmierzyć się w Oktagonie przechodząc od słów do czynów.

Derek Brunson (22-7 MMA, 13-5 UFC) i Darren Till (18-3-1 MMA, 6-3-1 UFC) zgodzili się na pięciorundową walkę wieczoru w wadze średniej na gali, która ma się odbyć 14 sierpnia. Wydarzenie nie ma jeszcze ogłoszonej numeracji oraz lokalizacji, w której się odbędzie. MMA Junkie zweryfikowało ten pojedynek po wstępnej informacji od ESPN.

Brunson zajmujący #5 miejsce w rankingu wagi średniej UFC, ma za sobą cztery wygrane walki i jest po zwycięstwie przez jednogłośną decyzję z Kevinem Hollandem na UFC on ESPN 21 w marcu.

Till zajmuje #6 miejsce w rankingu i będzie próbował powrócić do formy po złamaniu obojczyka na treningu, co zmusiło go do wycofania się z zaplanowanej walki z Robertem Whittakerem w kwietniu. Od czasu przejścia do 185 funtów jego bilans to 1-1.

Till nie otrzymał jeszcze zgody lekarza na wznowienie rywalizacji, ale jeśli jego rehabilitacja przebiegnie zgodnie z oczekiwaniami, walka powinna zostać sfinalizowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *