Denis „Flinston” Górniak z długoterminowym kontraktem ze Spartan Fight

Spartan Fight
Spartan Fight

Organizacja Spartan Fight ma przyjemność poinformować, że Denis Górniak związał się z naszą federacją długoterminowym kontraktem. Denis „Flinston” Górniak to młody zawodnik Fight Club Bytom.

19-letni zawodnik to jeden z najbardziej utalentowanych młodych fighterów w naszym kraju, już dziś mówi się, że może być w przyszłości najlepszym półciężkim w Polsce. Misją federacji Spartan Fight jest wyszukiwanie takich talentów i dawanie im możliwości walk z najlepszymi. Takim zawodnikiem jest właśnie Denis i dlatego też zdecydowaliśmy się na podpisanie z nim długoterminowego kontraktu. Jak dotychczas „Flinston” walczył dla nas dwukrotnie i odniósł dwa zwycięstwa już w pierwszych rundach swoich pojedynków. W marcu na Spartan Fight 2 poddał Mykolę Gołowatiuka (Balacha), a już miesiąc później na SF 3 w Kielcach potężnym prawym znokautował Łukasza Kapsę. Wiążemy z „Flinstonem” ogromne nadzieje i chcemy, by walczył dla naszej federacji jak najdłużej.

Informacja prasowa

2 thoughts on “Denis „Flinston” Górniak z długoterminowym kontraktem ze Spartan Fight

  1. kojarzę go z zawodów amatorskiej ligi nie przegrał tam bodajze ani razu na ponad 50 walk , stoczył mnóstwo walk w amatorskim boksie i zawodach bjj i nigdy nie przegrał trenuje bardzo długo bo od 7 roku zycia na almie czuło sie ze bedzie z niego mega fighter teraz 2:0 w zawodowych idzie bardzo grubo a ma dopiero 19 lat masakraaa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.