Demo EA Sports MMA

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=z71wVwhzaEY]

W wersji demo na fanów MMA czeka czterech zawodników: aktualny mistrz świata wagi ciężkiej federacji Strikeforce Alistair Overeem, potężny były zapaśnik Bobby Lashley oraz dwaj specjaliści od brazylijskiego jiu-jitsu – Jake Shields i Jason „Mayhem” Miller.

Oprócz sprawdzenia się w walce, na graczy czeka też lekcja MMA. „MMA 101″ to tryb dzięki któremu w dość łatwy sposób można nauczyć się podstaw różnych stylów walki – od boksu tajskiego po judo.

EA Sports przygotowało też gratkę dla fanów MMA. W wersji demo będzie można odblokować jedną z legend ringów – „klasycznego” Randy’ego Couture’a ze swoich najlepszych lat.

EA Sports

5 thoughts on “Demo EA Sports MMA

  1. Sa dwa tryby sterowania:

    1 – prawa gałka to ciosy, L2 to przełącznik ręce/nogi. I tak, cwierć ruchu gałka + L2 to kopnięcie okrężne, bez L2, to sierp. Dodatkowo R1 to modyfikator wysokie/niskie. Bodajze kwadratem wchodzi się w nogi, i wtedy po jednym przycisku na próbę zmiany pozycji, wstawanie i wreszcie duszenie/dzwignia. Dwignie to napierasz kwadrat, z kolei duszenie wg mnie rozwiązane jest rewelacyjnie – pojawia się okrąg, na którego obrzeżach lata kolorowy pasek, zadaniem duszącego przy pomocy analoga jest jak najdłużej utrzymywać gałkę na tym pasku, a duszonego – jak najbardziej uciekać tym paskiem. Fajne.

    2 – tryb klasyczny, czyli [ ] – lewa reka, /\ – prawa reka, X – lewa noga, O – prawa noga. R1 modyfikator niskie/wysokie.

  2. mam demko i musze powiedziec ze troche jestem zawiedziony, sterowanie mi sie nie podoba, animacja fajna ale grafika chyba gorsza, napewno otoczenie, publika i round girls zrobione z dupy :/ narazie sie rozczarowalem, ale takie samo mialem pierwsze odczucie po UFC 2010, fajnie ze jest overeem, couture, fedor i masa innych znanych wojownikow 😀 pogram wiecej to moze zmienie zdanie, pozdro 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *