Demian Maia chce walczyć z Nickiem Diazem

UFC Tonight poinformowało, że Demian Maia jest zainteresowany pojedynkiem z Nickiem Diazem.

Być może Demian jeszcze sobie poczeka ponieważ były mistrz wagi półśredniej Strikeforce jest obecnie na emeryturze po ostatniej przegranej z Georgesem St-Pierre.

Menadżer Demiana Mai chce zakontraktować swojego podopiecznego na gali w Rio 3 sierpnia. Obaj zawodnicy są obecnie na miejscach piątym i szóstym w rankingu UFC. Nick Diaz stwierdził, że wróci do walki tylko wtedy kiedy dostanie Andersona Silvę lub rewanż z GSP.

Demian Maia, były pretendent do walki z Andersonem Silvą o pas wagi średniej jest obecnie niepokonany odkąd zszedł do niższej kategorii 170 funtów.

7 thoughts on “Demian Maia chce walczyć z Nickiem Diazem

  1. Kiepski matchup dla Diaza, Maia to kompletny grappler, a obrona przed obaleniami Nicka jest słabiutka. Może na dystansie 5 rund bym stawiał na Diaza, ale z 3 rund to pewnie co najmniej ze 2 przeleży na plecach. Do tego Maia zdaje się być bardzo silny jak na 170.

  2. Maia. Jeden z nudniejszych zawodników w UFC rzuca się na Diaza żeby wku**ić wszystkich swoim upierdliwym unikaniem stójki. Jeśli ta walka doszłaby do skutku (a nie sądzę – Maia to nie jest poziom Diaza) to mam nadzieję że Diaz zleje go tak że zapamięta to manto do końca życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *