Demczur i Waligóra na WSW 5

WIECZÓR SPORTOW WALKI 5

Organizacja XGSW nie zwalnia tempa!

26 marca 2011r. w Hali CR AWF Poznań odbędzie się piąta edycja WIECZORU SPORTÓW WALKI. Podczas Gali zobaczymy w sumie 10 pojedynków w takich formułach walki jak MMA, K-1 Rules i Muay Thai: w tym 8 pojedynków amatorskich i dwie walki zawodowe – EXTRA FIGHT-y, a 6 z tych walk zostanie rozegranych w ramach meczu POZNAŃ vs RESZTA POLSKI.

W EXTRA FIGHT-ach barw POZNANIA bronić będą:

Radosław Demczur (Samolewski Team Poznań) – najlepszy w Poznaniu zawodnik MuayThai i K-1 w kategorii wagowej 71 kg. Międzynarodowy Mistrz Polski Muaythai 2010 r., Zdobywca Pucharu Europy K-1 Federacji ISKA, Mistrz MuayThai organizacji XGSW.

Grzegorz Waligóra (Gracie Barra Poznań) – w kategorii wagowej 70 kg, który w udanym debiucie w walce zawodwej na XGSW Night of Champions udowodnił, że ma papiery na najlepszego fightera MMA.

 

Wieczory Sportów Walki – to cyklicznie odbywające się amatorskie Gale Sportów Walki w Poznaniu. Projekt ten powstał zarówno z myślą o młodych zawodnikach, którzy potrzebują systematycznych startów, aby rozwijać talent i podnosić swoje umiejętności, jak również jest swojego rodzaju eliminacją do organizowanych przez nas Gal Zawodowych “Night of Champions” i szansą dla utalentowanych i bardziej doświadczonych wojowników na przeskok do profesjonalnych pojedynków. Na pierwszej edycji WSW pojawił się z pokazem sam Mariusz „PUDZIAN” Pudzianowski, a podczas 4 edycji w Walce Wieczoru wystąpił Rafał „USZOL” Dąbrowski. Zapowiada się kolejny emocjonujący Wieczór Sportów Walki, na który serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków mocnych wrażeń.

One thought on “Demczur i Waligóra na WSW 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *