Debiut UFC na FOX okazał się wielkim sukcesem

Mimo niecałej minuty akcji w walce wieczoru, debiut UFC w telewizji FOX okazał się wielkim sukcesem. Przypominamy, że FOX to jedna z czterech największych stacji telewizyjnych na terenie USA.
Organizacja UFC miała możliwość promowania grudniowej walki Lesnara z Overeemem, wyemitowano też kilka reklam dotyczących najbliższej gali UFC 139. UFC zyskało na pewno dodatkowych odbiorców, co powinno się przełożyć na zainteresowanie nadchodzącymi galami.

5 thoughts on “Debiut UFC na FOX okazał się wielkim sukcesem

  1. jaki sukces to miała być walka która przyciągnie ludzi na co dzień nie interesujących się mma, dla tego emisia w ogólno dostępnej telewizj fox wyszło jak wyszlo o co w żaden sposób nie można mieć pretęsi do zawodników. A jak wyszło widać było po samym zachowaniu dana ,i mogli byści się bardziej postarać w mma roks mimo niedzieli napisali bardzo ciekawy obszerny artykuł na temat tej walki

  2. Jak już jesteśmy przy temacie starania się, to Ty kolego sowa w szkole chyba nie za bardzo przykładałeś się do swoich obowiązków. A szkoda, mógłbyś sam się wykazać obszerną relacją na temat gali. A tak to tylko ponarzekać możesz. Polska język, trudna język!!!!!!!!

  3. Witam
    A nie można by jeśli już chcesz napisać coś na stronę podać jakiś danych, choćby oglądalność, itp.?
    A tak to napisałeś „redaktorze” dwa słowa, z których jedyne co wynika, to że nie jesteś absolutnie zorientowany w temacie. Jak na taki portal jak fight24 (czyt. poważny) to kompromitacja.
    KONKRETY a nie słowotok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *