Dawid Ozdoba trenuje w Okniński Team?

Lider grupy Bad Boys, Dawid Ozdoba (0-1) powróci do MMA najprawdopodobniej podczas czwartej gali MMA Attack. Właśnie do sieci trafiło nagranie z treningu Ozdoby, w którym nosi on koszulkę Okniński MMA Team. Można więc z wielkim prawdopodobieństwem powiedzieć, że były trener Mariusza Pudzianowskiego i Marcina Najmana zajmie się również trenowaniem czołowego striptizera w naszym kraju.

Co ciekawe gdy zapytałem samego Ozdobę, czy będzie teraz trenował zamiast u Tomasza Knapa w Bochni, u Mirosława Oknińskiego w Warszawie, nie chce komentować tej sprawy, mówiąc, że w swoim czasie wszystko się wyjaśni. Ciekawe, czy trener Okniński namówi Dawida do walk w organizacji PLMMA?

Miejmy nadzieję, że Ozdoba w kolejnej walce pokaże postępy, bo w pierwszej walce tego zawodnika zobaczyliśmy zalążki umiejętności, które można rozwijać, więc nie jest jak to mówią: miękkim robiony. Życzymy obu Panom owocnej współpracy z nadzieją, że będzie miała korzyść również dla nas, fanów.

15 thoughts on “Dawid Ozdoba trenuje w Okniński Team?

 1. Dajcie spokój, ten koleś stał prawie całą walkę i nic nie robił pomimo licznych upomnień i pomimo tego, ze miał szansę. Może go trochę wytrenują, trochę więcej nawyków myślowych nabędzie, ale fajerwerków się nie spodziewam, bo do walki potrzebne jest serce. A on nie jest fighterem, tylko striptizerem. Do twardej walki trzeba być po prostu twardym i zdeterminowanym, a twardego to on głównie umie tylko grać przed paniami. Niech sobie idzie na SPA lepiej.

 2. Nie popadajmy w skrajność , nikt tu nie mówi że stanie się zawodnikiem MMA i zacznie odnosić sukcesy , jednak uważam że jest wstanie wyjść i pokazać się lepiej niż „NAJMAN ” nic więcej .

 3. Zobaczymy jak sobie poradzi w następnej walce z normalnym przeciwnikiem jak trochę go Okniński podszkoli. Pamiętacie co było gadane o Pudzianowskim? Nie jest orłem w tej dziedzinie i już nie będzie, ale mimo wszystko wie już mniej więcej jak się zachowywać w ringu i zna podstawy. Z Ozdobą może być podobnie, nie sięgnie raczej szczytu, ale na starcie bym go nie skreślał. Poczekajmy do walki.

 4. Trener nic nie mowil o nim w żadnym wywiadzie. Chociaż skoro wział na alme Harnasia(0-0-10) to czemu nie Ozdobe. Skoro z breakdancowca zrobil zawodnika ufc to ze striptizerem sobie poradzi? Mirek lubi wyzwania :))

 5. TurboNitro

  Nikt tu nikogo nie promuje , zwykły news .

  Co do uzdolnionych , sam trenuje i mam sporo znajomych kolegów walczących w amatorskiej lidzie jak i jakiś zawodowych galach , także sporo ludzi z BJJ . Jestem jak najbardziej na TAK , zresztą wprowadzimy bazę talentów , gdzie będziemy robić wywiady , przedstawiać młodych utalentowanych zawodników .

  Jednak przy galach np ostatnie KSW , jak młodzi utalentowani walczyli 1/5 hali była . Niestety młodzi ” utalentowani ” nie są wstanie zarobić na ten moment , na organizatorów co też przekłada się że sami na siebie również .

  Więc JEŚLI OZDOBA ma zamiar poskakać i przyciągnąć widzów , by młodzi ” utalentowani ” mieli szansę się również pokazać na gali i zarobić kilka groszy jestem na TAK .

  U nas publiczność nie dojrzała jeszcze na konkretne widowisko sportowe , a większość osób mówiąca i klnąca na tych ” Najmanów ” nigdy niestety nie pojedzie na galę i nie kupi biletu – nie da zarobić organizatorom WIĘC …………………………….

  NIE DOŁOŻY GROSZA DLA TYCH ” MŁODYCH UTALENTOWANYCH ”

  pozdrawiam .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *